Новообраний нардеп Войцехівський вже розпочав роботу на окрузі

Народний депутат України Віталій Войцехівський, який лише на минулому тижні отримав мандат після перемоги на довиборах, розпочав роботу на 197 виборчому окрузі з візиту на Канівщину.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook, інформує ZMI.ck.ua.

“Тиждень на окрузі розпочав із міста Канева. Тут ми отримали чималий аванс довіри під час виборів і тепер починаємо активно працювати. Відвідали ЗДО “Садко”, “Сонечко”, ЗОШ 3 та 6, Канівське вище професійне технічне училище, де ознайомилися з планом розвитку цих освітніх установ та спланували підтримку цих закладів з державних фондів. Конструктивною видалася зустріч з представниками спортивної спільноти Канева. До того ж, у одному з мікрорайонів міста плануємо оновити спортивний та дитячі майданчики”, – відзначив Войцехівський.

Новообраний нардеп Войцехівський вже розпочав роботу на окрузі

За його словами, окрім того вдалося особисто поспілкуватися із жителями сіл Канівського району – Хмільного та Конотчі щодо соціальної захищеності, надання освітніх послуг в сільській місцевості, ремонту доріг тощо.

Віталій Войцехівський переконаний, що народний депутат має бути у діалозі з виборцями постійно для реалізації спільних ініціатив.