Золотоніські лісівники озеленюють навчальні заклади в рамках акції «Створюємо ліси разом»

Золотоніські лісівники активно допомагають громадам в озеленення шкіл та дитячих садочків. Днями працівники Вільхівського лісництва Золотоніського лісгоспу озеленили територію Коробівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти». Лісничий Вільхівського лісництва Олег Дем’яненко та помічник лісничого Павло Міщенко разом із учнями шкільного лісництва на території навчального закладу висадили декоративні рослини – форзиції, пухироплідники та свидини.

Працівники Ліплявського лісництва здійснили озеленення комунального закладу «Ліплявський ліцей». Так, лісівники Микола Ролько, Гліб Степанюк та інженер лісових культур Золотоніського лісгоспу Олена Лістрова провели учасникам заходу майстер-клас з висаджування декоративного посадматеріалу та спільно з учителями та школярами озеленили територію закладу освіти.

«Тісна співпраця, дружній колектив лісівників, учителів та дітей – і як результат, покращення ландшафту шкільних територій, що підійматимуть настрій, милуватимуть око майбутніх поколінь усіх учнів та педагогів», – говорить інженер лісовиї культур Золотоніського лісгоспу Олена Лістрова.

Всі заходи з озеленення відбуваються в рамках акції Держлісагентства «Створюємо ліси разом» на виконання програми Президента «Зелена країна».