COVID-19: золотонісців закликають посилити власну безпеку

На стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні Золотоніської багатопрофільної лікарні станом на вчора перебувало 23 хворих. Напередодні того дня одна людина, котра лікувалася від коронавірусної інфекції, померла. Про це інформує видання Золотоноша.City.

На постійному зв’язку із сімейними лікарями Золотніського міського Центру первинної медико-санітарної допомоги, тобто проходять лікування дистанційно, амбулаторно – 164 особи. Тоді як ще у четвер, 16 вересня їх кількість сягала 96 осіб.

За словами виконуючого обов’язки директора Золотоніського міського центру сімейної медицини Олександра Прокопчука по захворюваності, на жаль, вимальовується не дуже оптимістична картина.

– Якщо брати найсвіжішу інформацію на 20 вересня, то 164 людей перебуває на лікуванні, з них 20 дітей, у Золотоніській громаді – 121, в тому числі 26 нових підтверджених випадків. Окрім того, у п’ятницю, 17 вересня відправили до Черкаського обласного центру контролю та профілактики хвороб на дослідження ще 108 мазків для аналізів. Тож кількість хворих додасться. У нас вже достатньо високий рівень захворюваності, якщо триватиме так й надалі, то доведеться застосовувати більш жорсткіші карантинні обмеження, – наголошує Олександр Сергійович.

Його інформацію підтвердили у Золотоніській міській раді.

Читайте також: Олександр Прокопчук » Міфічна гіпертонія

Як констатувала заступниця міського голови Мар’яна Ніщенко, ріст захворюваності на COVID-19 змушує розпрощатися із безпечністю і дбати про власне здоров’я та добрий стан своїх рідних.

– В інфекційному відділенні – 23 хворих, лише один пацієнт з усіх, хто прикутий до лікарняного ліжка, – вакцинований, – каже посадовиця. – У цієї людини перебіг хвороби у значно легшій формі порівняно з іншими пацієнтами. Тому просимо усіх золотонісців посилити власну безпеку, одягати маски у людних місцях і, перш за все, вакцинуватися. Напередодні одна людина померла, вона не була вакцинована. Медики нічим не змогли зарадити, хоча особа перебувала в інфекційному відділенні, під пильним наглядом персоналу.

За словами Мар’яни Едуардівни, при перших симптомах варто звертатися до свого сімейного лікаря.
Якщо лікар не може або не хоче вас прийняти, телефонуйте на гарячу лінію міського голови – 2-39-45. Посадовці міської ради допоможуть вирішити проблему кожного.

На період пандемії недоцільно без особливої потреби відвідувати Золотоніську багатопрофільну лікарню. У разі крайньої необхідності дотримуйтеся епідеміологічних вимог: вдягайте маски, рукавички, зберігайте дистанцію.

Ходіть здорові і бережіть себе!

Читайте також: Олександр Прокопчук » Яка медицина нам потрібна?