Золотоноша продовжує “Марафон Незалежності” масовими заходами [ФОТО]

Пісні, танці, народна творчість – складові святкового настрою золотонісців, котрі завітали до парку культури у суботу. Видання Золотоноша.City розповідає, що суботнє надвечір’я 21 серпня зібрало у парку культури і відпочинку ім. Т. Г. Шевченка прихильників молодіжного гурту «Вlacklist».

У складі коллективу талановиті – Маргарита Лазарєва, Микола Миколенко, Вікторія Костогриз, Ігор Соколенко та Анна Ярешко. Оригінальний репертуар, креативне виконання, вдале поєднання голосів та потужна харизма артистів міського Будинку культури – полонили поціновувачів пісні.

Не тільки пісенною творчістю могли насолодитися глядачі цього вечора. У парку організували виставку-продаж золотоніські умільці – майстри декоративно-ужиткового мистецтва.

У Золотоніській громаді триває святковий марафон до 30-річчя Незалежності України

Третій день Золотоніського святкового марафону відзначився незабутньою атмосферою та численними локаціями розваг для дітей Золотоніської громади

Як зазначає видання Золотоноша.City, свято вдалося на славу – для малят та за їхньою участі. Нагоди зажуритися не мав ніхто!

Золотоніський міський голова Віталій Войцехівський привітав містян з Днем Незалежності та оголосив початок масштабного дійства.

У парку відпочинку юні золотонісці, учасники гуртків та активні й охочі до палкого танцю і солов’їної пісні школярі, потішили містян тривалим та масштабним концертом. На програму дітей зібрався аншлаг, ба більше, навіть “стоячих” згори набралося чимало.

Водночас із тим на шляху до літньої сцени дітлахи, яким власне і приурочили цей день святкування, мали нагоду спробувати себе у ролі верхівця на жеребчику та поні.

Неподалік – контактний зоопарк дозволяв поніжитися в обіймах пухкеньких та кумедних звірят.

Майстри поряд вправлялися з пензлями, прикрашаючи тіла юних золотонісців аквагримом.

У протилежному боці, навпроти сцени, на кожного, хто виявив бажання, чекали столи та нагода на кілька хвилин перевтілитися у майстрів кулінарного мистецтва – прикрасити пряники геральдичною українською символікою.

Поруч з ними розташувалася локація, де вмить можна було згаяти отримані після солодощів калорії – на новенькому спортивному майданчику.

Нагадаємо, що вже минули перші три дні святкового марафону Золотоніщини, який розпочався святом обжинок

Вже 23 серпня, на День прапору України на містян чекає вечір живої музики, а наступного дня, на саме свято Незалежності, котре й стало “винуватцем” всього торжества, золотонісці мають нагоду долучитися до 6-го, масштабного велопробігу за новим маршрутом!