Шляховики розпочали ремонт ряду дворових заїздів

Щоденна робота, яка творить нашу громаду комфортною. Новий тиждень – нові завдання для комунальників, які роблять наше місто та села затишнішими.Після завершення ремонту вулиці Незалежності, шляховики виконали асфальтування під’їзду до багатоповерхівок цієї вулиці, поблизу будинку культури. А у селі Благодатне, за кошти міського бюджету розпочато будівництво частини вулиці Соборна, що в центрі населеного пункту.

Також сьогодні зранку техніка шляховиків заїхала у двір п’ятиповерхівки #115, що по вулиці Шевченка. Тут відбувається капітальний ремонт частини дворового проїзду. В поточному році покриття буде відновлено до перших чотирьох під’їздів. Тим часом від вулиці Шевченка до цього двору з’явиться новенька пішохідна доріжка.

Окремо не припиняються доглядові роботи з благоустрою. Підмітання та прибирання вулиць, полив та постійне оновлення квіткових композицій, косіння трави та догляд за зеленими насадженнями – робота яку не помітно, але яка дозволяє зберегти чистоту та красу міста. Цю діяльність фахівці не припиняють: розпочинається вона задовго до світанку, змінюючи лише локації.