138 приписів вручили муніципальні інспектори золотонісцям протягом першої декади серпня

За порушення правил паркування у Золотоноші водії сплатили 5 310 гривень, і це лише протягом 12 днів. Пише сайт zoloto.city.

Саме стільки виявили порушників золотоніські муніципальні інспектори управління житлово-комунального господарства Олександр Городинець, Максим Антипович, Артем Печериця та Олександр Засенко за два тижні роботи, а саме з 28 липня по 10 серпня. У полі зору службовців цього разу потрапили мешканці кварталу №21 (вулиці – Баха, Лікарняна, Пирятинська, Нова, Зоряна, Ново-Бахівська, Обухова, провулків – 1-й Новий, 2-й Новий, 1-й Лікарняний, 2-й Лікарняний, Ново-Бахівський).

Проводячи перевірку, службовці виявили цілу низку порушень: 69 золотонісцям доведеться укласти договір на вивезення сміття.

Так, деякі власники домоволодінь зберігали будівельні матеріали та будівельні відходи поблизу будинків, а саме на землях загального користування, що суперечить правилам благоустрою. Чимало назбиралося таких господарів, які ніяк не хочуть косити бур’яни біля своїх обійсть, незважаючи й на те, що з-поміж усього заглушує непрохану зелень небезпечна амброзія. Виявили службовці і таких, хто забуває вчасно обрізати гілки дерев та кущів, висаджених біля дворищ на узбіччі. Вручені приписи, щодо порушень правил благоустрою мають бути виконані впродовж 10 днів.

Якщо ж мешканці злегковажать попередження службовців, тоді на них чекає суворіше покарання у виді штрафу. Доведеться сплатити від 340 до 1360 гривень.

Порушення правил благоустрою інспектори задокументували і на прилеглих територіях підприємств міста таких, як «Продтовари», «Золотоніський машбуд», «Маслоробний комбінат», «Златодар», «Златогор», «Сільвер Фуд», «ЗЗВ».

За підсумками рейдів складено 7 протоколів. Стосовно 5 осіб вирішується питання про притягнення до відповідальності. За порушення правил дорожнього руху, за два останні тижні міський бюджет поповнився на 1230 гривень, у сфері паркування – 5310 грн, а впродовж серпня загалом майже на 20 тисяч гривень.