Золотоніські лісівники проводять спільні протипожежні рейди з рятувальниками

Лісові насадження Золотоніського держлісгоспу є переважно хвойними і  особливо вразливими під час пожежонебезпечного сезону. Окрім комплексу протипожежних та профілактичних заходів, золотоніські лісівники здійснюють щоденні патрулювання лісами. За повідомленням Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства, періодично такі рейди здійснюють разом з працівниками ДСНС.

Днями спільний протипожежний рейд лісівників та рятувальників відбувся у лісових масивах  Деньгівського та Вільхівського лісництв. У ході рейду оглянули місця забору води у с. Холоднівка та пірс біля с. Благодатне. Провели роз’яснювальні бесіди для громадян, що відпочивали у рекреаційних пунктах. Крім того, оглянули мінералізовані смуги та агітацію на протипожежну тематику. Ще раз погодили порядок спільних дій обох служб у разі виникнення лісових пожеж.

У рейді від Золотоніського лісгоспу брала участь інженер з лісових культур Олена Лістрова. Від рятувальників – 8-ДПРЧ 6 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Черкаській області, командир відділення Ігор Бішкір, командир відділення Руслан Шкурко, пожежний-рятувальник Ігор Білопольський.