Завершено ремонт дорожнього покриття вулиці Незалежності [ФОТО]

Окрім неї оновився провулок Суворова та на завершальній стадії будівництво дитячого майданчика з елементами інклюзивності. Про це повідомляє видання Золотоноша.City.

Важлива транспортна артерія у Золотоноші, що простягнулася від вулиці Черкаська паралельно центральній магістралі Шевченка, виконує неабияку роль у розвантажувальному трафіку міста. На ній розташований пам’ятник українському пророку Тарасові Шевченку, знаходиться Центр надання адміністративних послуг та Будинок дитячої і юнацької творчості. Нею можна дістатися до парку культури та відпочинку ім. Т. Г. Шевченка, відділення «Укрпошти», районного Будинку культури, Золотоніського райвійськкомату, дитячого садочка «Ялинка», фізкультурно-оздоровчого комплексу «Колос». Обравши маршрут саме нею, водії безпечно та безпроблемно оминають запруджений автомобілями і світлофорами центр міста.

 

Кілька років тому покриття частини вулиці Незалежності капітально відремонтували. Минулого року підрядна організація управління ЖКГ заасфальтувала ділянку від перехрестя з вул. Новоселівська до Іподромної. Цьогоріч владці Золотоноші вирішили довести до логічного завершення асфальтування цієї артерії. Таким чином змінивши вигляд вулиці до 30-річчя Незалежності держави.

За роботу взялися дорожники приватного товариства «Золотоношарембуд» під керівництвом Володимира Клімова. Вони виставили бордюри і 12 серпня розпочали асфальтування, зобов’язавшись завершити його за 2 дні.

Інша підрядна організація розпочала підготовку до будівництва дороги з твердим покриттям на провулку Суворова, що увійшов до переліку рекордного асфальтування золотоніських вулиць за програмою «Золотоноша власними руками». Нагадаємо, розпорядником коштів є служба автомобільних доріг Черкаської ОДА. Спеціалісти прорили корито відповідно до затвердженої проєктно-кошторисної документації, проклали піщано-щебеневу подушку. 

На завершальній стадії роботи комунальників з облаштування дитячого майданчика з елементами інклюзії. Територія локації уже повністю готова згідно з тими зобов’язаннями, які взяли на себе золотоніські комунальники. Наразі йде засипання верхнього шару майданчика гранвідсівом, де попередньо утрамбовано кілька шарів щебеню різної фракції.

Енергетики ТОВ «380 В» виконують роботи з освітлення майбутнього дитячого майданчика. Задля цього вони попередньо підготували траверси, на яких закріплять світильники. Конструкції розраховані для достатнього освітлення локації.

Варто зазначити, що усім роботам передувало підведення підземних комунікацій.