Золотоніська гімназистка − серед перших випускників Черкащини, які отримали 200 балів на ЗНО

За підсумками перевірки зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови Черкащина має перших чотирьох учнів, які отримали максимальну оцінку − 200 балів. Серед них − випускниця гімназії ім. С. Д. Скляренка Софія Грязон. Про це повідомляє видання Золотоноша.City.

Дівчина охоче розповіла про свій шлях до успіху та бурхливі емоції, які викликав результат.

− Англійську мову вивчаю з першого класу, окрім навчального курсу, додатково займалася з репетитором Майєю Зуєвою, − каже Софія. – Була учасницею багатьох олімпіад з іноземної. Два роки тому здобула перемогу на обласному етапі.

Читайте також: Школи Золотоніської громади завершили навчальний рік креативними “Останніми дзвониками” [ФОТО]

Після тестування золотоніська випускниця перевіряла правильність своїх відповідей, але різні джерела давали неоднакові твердження. Тому впевненою на 100 відсотків щодо найвищого балу бути не могла. Найбільше переймалася за останнє завдання – твір, який перевіряє викладач. Навіть у випадку бездоганної граматики, може зняти бал, до прикладу, за змістовий виклад теми. А ще, як розповідає Софія, ввижалося, що не в ту клітку поставила плюс.

− Результату чекала до півночі, − знову перейнялася переживаннями дівчина. – Однак зайти на сайт не могла – він висів. Це закономірно, адже в очікуванні були всі, хто здавав англійську мову. Ці хвилини здавалися вічністю. Навіть закрила долонею монітор. І тут раптово висвітилося 200! З радості я почала кричати. Та так голосно, що не те, що маму з татом у сусідній кімнаті розбудила, а, певно, й сусідів, бо чутно було й на вулиці. Батьки теж несказанно зраділи. Від наших емоцій почала гавкати й собачка Бусінка. Вона нічого не розуміла, але підтримувала нашу компанію. Це такий адреналін! Ще годин зо дві я не могла заснути.

Читайте також: ЗНО з української мови в Золотоноші склали 552 учасники [ВІДЕО]

Бабуся Софії − Валентина Григорівна − викладала англійську мову у школі №6. Вона знала 5 мов. Досконало володіла англійською та французькою, читала книги мовою оригіналу. Тому, вважає дівчина, лінгвістичні задатки їй передалися від неї.

Софія Грязон мріє навчатися у Києві, вступити на державну форму навчання в один зі столичних вузів на економічний факультет.

− Чому з такими ґрунтовними знаннями іноземної не обрала закордонний заклад? – перепитує. − Багато бувала за кордоном, подорожувала. Можливо, після бакалаврату і продовжу навчання за межами рідної країни, але наразі маю бажання вчитися в Україні.

Уже 19 червня золотоніські старшокласники матимуть результати ЗНО з математики та фізики. Як зауважила Наталія Строкань, будемо сподіватися, що гімназистка Софія Грязон стане гарною на почин для місцевих випускників-200-бальників.

Читайте також: Золотоніські учителі отримали золоті медалі на міжнародній виставці в Києві