В районі Софіївки продовжується ремонт дороги “Бориспіль-Запоріжжя”

На автодорозі Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя – Маріуполь, за сприятливих погодних умов, триває капітальний ремонт 6-ти кілометрової ділянки від повороту на Канів у селі Софіївка до кордону з Київською областю.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області інформує, що сьогодні підрядна організація на ділянці км 81+300 – км 87+300 завершила влаштування другого вирівнювального шару асфальтобетонного покриття. Вже за кілька днів розпочнеться влаштування верхнього, останнього шару асфальтобетонного покриття.

Новий конструктив дорожнього одягу складатиметься з наступних шарів: основа зі щебенево-піщаної суміші обробленої цементом, два вирівнюючих шари крупнозернистого та щільного асфальтобетону та фінішний верхній шар зі щебенево-мастикового асфальтобетону. Загальна товщина дорожнього покриття становитиме понад 50 см.

Також шляховики звертають увагу на те, що на час проведення поточного середнього ремонту автомобілів ускладнено. Тож просять учасників дорожнього руху бути уважними, дотримуватись швидкісних обмежень та рухатися відповідно до встановлених знаків у місцях проведення ремонтних робіт.