Юні майстри греко-римської боротьби привезли нагороди із відкритого турніру [ФОТО]

У Черкасах відбувся 11-й відкритий обласний турнір з греко-римської боротьби, присвячений пам’яті майстра спорту Дмитра Лисуна. Цей турнір входить в трійку найбільш престижних турнірів України.

Змагання відбувалися в Палаці спорту «Будівельник». На свято боротьби прибули 15 команд із Києва, Дніпра, Кропивницького, Полтави, Одеси, Миколаєва, Вінниці. Загалом в турнірі взяли участь понад 250 спортсменів.

Нашу громаду представляли вихованці ГО «Федерація греко-римьскої боротьби Золотоніщини». В наполегливій боротьбі наші спортсмени показали гідну боротьбу та відмінну техніку.

Читайте також: На стадіоні ДЮСШ планують побудувати тенісний корт

Срібним призером у ваговій категорії 85 кілограм став спортсмен із Благодатного Микола Березняк. Трохи не вистачило досвіду Миколі у сутичці з борцем з Полтавщини. Потрібно зробити «роботу над помилками» та впевнено рухатись далі під керівництвом наставника Гаріка Алексаняна. У хлопця є великий потенціал. Нещодавно хлопець став бронзовим призером Чемпіонату України в Києві.

Порадував на турнірі вихованець Федерації Святослав Малюк, який боровся в категорії 100 кілограм. Впевнено долаючи суперників, Святослав закінчив змагання перемогою на туше без жодної поразки та став чемпіоном знакового турніру. Борець тренується з дев’яти  років. Наставник хлопця – тренер з греко-римьскої боротьби  Сергій Малюк, його батько.

Читайте також: Вихованці клубу кіокушин карате повернулись із національного турніру в Запоріжжі

Вихованець тренера Станіслава Власенка – Владислав Романюк – трішки поступився у півфінальній сутичці та став бронзовим призером у ваговій категорії 59 кілограм.

Греко-римська боротьба – це стиль життя, що виховує характер, загартовує дух. Козацькому роду нема переводу!