Золотоніська громада відзначила День сім’ї [ФОТО]

Напередодні Міжнародного дня сім’ї, який відзначають 15 травня, Центральна бібліотека для дорослих та дітей біля найулюбленішого місця золотонісців – фонтанів, провела бібліотечну святкову акцію «У сімейному колі». Про це інформує офіційний сайт міської ради.

Під час заходу діти із задоволенням малювали, розгадували загадки та вікторини. Хлопчики і дівчатка натхненно будували із Lego будинки своєї мрії, творили візерунки із термо-мозаїки і фігури із конструктора-липучки. Із особливою вдумливістю діти розписували своє дерево роду та відповідали на питання анкети, а ще розгадували кросворд про родину та смакували цукерками, якими їх пригостили бібліотекарі.

Поки дітвора розважалася, дорослі не гаяли часу – знайомилися з книгами та періодикою, які були представлені на яскравій книжковій виставці «Читання для сімейного єднання», відвідали креативну виставку-валізу «Корисне і цікаве для батьків і дітей». Організатори акції щиро дякують дітям, мамам, бабусям і дідусям, а також Наталії Котишевій за активну участь у акції.

Опісля акції у міській раді віншували батьків-усиновителів. Прикметно, що напередодні дня сім’ї у  нашій громаді народилась нова прийомна сім’я Ігнатенків. Здійснилась мрія маленького Ванюші, який так довго чекав люблячих маму і тата. Міський голова Віталій Войцехівський  подякував та вручив подяки і символічні подарунки усім родинам, які взяли на себе відповідальність виховувати та дарувати любов малечі.

У Золотоніській міській територіальній громаді функціонує 5 дитячих будинків сімейного типу та 7 прийомних сімей, в яких виховується 50 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та 17 власних дітей. Це велика дружна родина однодумців, мета яких – зробити дітей щасливими.

І поки посадовці та батьки говорили про різні питання розвитку громади на малечу чекав сюрприз. Діток дошкільного і молодшого шкільного віку запросили розважитися у бейбі румі, а старші – відвідали молодіжний клуб журналістки.

Читайте також: Ініціативна молодь провела толоку біля Районного будинку культури [ФОТО]