Міська влада відвідала освітні заклади сіл громади

Золотоніська громада – одна з небагатьох, яка після реформи децентралізації не оптимізовує освітню мережу. Вчителі продовжують працювати у сталому режимі, вчасно отримують заробітну плату, а матеріально-технічне забезпечення закладів освіти постійно оновлюється. На минулому тижні міська влада поспілкувалася з колективами освітніх установ сіл Коробівка, Деньги та Благодатне. Про це інформують у прес-центрі міської ради.

Міський голова Віталій Войцехівський висловив подяку та захоплення наполегливою роботою освітніх колективів у селах. Заступниця міського голови Мар’яна Ніщенко запевнила педагогічних працівників, що оновлення освітньої галузі громади у технічному та навчальному плані триватиме.

– Наше з Вами завдання упевнити всіх, що сільська освіта нашої громади – одна з найкращих і своїми досягненнями продемонструвати потяг до змін, – зазначила посадовиця.

Читайте також: У школах громади оцінили переваги й недоліки дистанційного навчання [ВІДЕО]

Начальниця відділу освіти Ольга Строкань деталізувала плани та перспективи розвитку кожного закладу у наступному навчальному році.

На зібраннях педагоги піднімали різні теми: від розвитку громади в цілому до навчальних планів і програм. Зустрічі відбулись у доброзичливій та дружній атмосфері.  Такі зібрання стануть традиційними.

Читайте також: Голови ОТГ Золотоніщини провели спільну нараду щодо питань розвитку освіти