Після півторарічної перерви до Золотоноші повертається відкрита “Ліга Сміху”

Уже традиційна для Золотоноші відкрита Ліга сміху повертається. Фестиваль нашої регіональної ліги відбудеться 24 травня о 18:00 у районному Будинку культури. Візьмуть участь в ньому 14 колективів з різних куточків України. Серед них ті, котрі виступали і в телевізійній версії.

Опікуватимуться фестивалем гості зі столиці – Сергій Бібілов та Ілля Дременжи – редактори Київської Ліги сміху, автори і актори скетчкомів “Країна У” і “Зірконавти”. Не менш цікавий і склад тренерів. Свої команди оберуть фронтмен колективу “30+” (Житомир) і ведучий телешоу “Без паніки” Вадим Новіцький, автор та актор команди “7’я” (Чернігів) Артем Широкий, краща акторка телевізійної “Ліги сміху – 2019” (“Моя провінція”) Анастасія Ткаченко, акторка фільму “Скажене весілля”, проєкту “#ШОУЮРИ”, пародистка Інна Приходько, чемпіон телевізійної “Ліги сміху – 2019” (“Ветерани космічних військ”) Артем Дамницький. Компанію їм традиційно складе міський міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський – переможець та тренер команд місцевої Ліги.

Квитки наразі можна придбати в Районному та Міському будинках культури. Вартість:  – 150 гривень у залі та 100 – на балконі.

Кошти з купівлі квитків організатори передадуть жителю Золотоноші, який потребує тривалого лікування.

Захід відбудеться із дотриманням карантинних норм.