Золотонісці вшанували загиблих у Другій світовій війні та відзначили ветеранів [ФОТО]

Міські та районні керманичі 8 травня, у День пам’яті та примирення, ушанували полеглих воїнів визволителів, поклавши квіти до обелісків.

Як зазначають на офіційному сайті міської ради, Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства. Цей день присвячений пам’яті тих понад 80 мільйонів людей, чиє життя було обірвано насильством світового масштабу, людям усіх рас і націй, чоловікам і жінкам, воїнам і мирному населенню – усім загиблим і усім тим, хто вижив та пройшов через усі кола пекла Другої світової війни. Тим, хто загинув на її фронтах, в окопах і тим, хто загинув під час бомбардувань, побував у полоні, концтаборах, чи просто зник безвісти у вихорі воєнного лихоліття. Саме Дню пам’яті та примирення працівники відділу культури присвятили святковий концерт.

Заходи з нагоди свята відбулися і у селах громади.

Також напередодні владці традиційно привітали ветеранів. Заступниця міського голови Мар’яна Ніщенко говорить, що опікуються проблемами стареньких не лише у свято, а й щоденно, а у передсвяткові дні з особливою увагою та почуттям вдячності вітають ветеранів.

– За дорученням міського голови Віталія Войцехівського, привітали наших ветеранів громади. Невеличкі подаруночки, квіти і добре слово – ось той мінімум, який викликав у них щиру посмішку та слова вдячності. А ми, прийдешні покоління, не втомлюємося дякувати їм за незламність, подвиг та боротьбу. Довгих років життя Вам!” – говорить посадовиця. Невеличкі святкові подарунки отримали не лише ветерани міста, а й сіл громади.