Золотонісці передали 400 саджанців до прифронтової Авдіївки [ФОТО]

Чотириста саджанців дерев та кущів попрямували 13 квітня на Донеччину. Цю традиційну акцію спільно здійснили Черкаське обласне управління лісового господарства та Золотоніський міський осередок ВО “Черкащани” за сприяння члена обласної Ради цієї партії Юрія Ткаченка.

– Допомагаємо не лише нашим захисникам на передовій (деякі родзинки оприлюднимо згодом), але й підтримуємо цивільних співвітчизників. Цього разу звернулась за допомогою Військово-цивільна адміністрація прифронтової Авдіївки. Ні для кого не секрет, що саме це місто свого часу чи не найбільше постраждало від навали окупантів. Чого варті лише масові збори від золотонісців гуманітарної допомоги під час страшних обстрілів на початку 2017-го року. Пам’ятаємо все, – коментує подію депутат міської ради та голова осередку Олексій Дробязко.

За словами обранця, час плине, Україна здійснює максимальні кроки для інтеграції місцевого населення, що опинилося на лінії фронту: ремонтуються дороги, будівлі, відкриваються об’єкти інфраструктури. Але є ще один важливий момент – благоустрій та озеленення. Після усіх трагічних подій зелений фонд колись мальовничого містечка знаходиться у, м’яко кажучи, негарному стані. Саме тому золотонісці взяли участь у наданні руки допомоги.

Олексій Дробязко та його колега-волонтер Сергій Марченко передали авдіївцям зібраний від лісівників цінний вантаж. До його формування долучились усі десять Держлісгоспів Черкащини. Подібна акція відбулася вже втретє. Масштаби вражають, адже довелось завантажувати цілу фуру саджанців.

Учасники акції дякують лісівникам за сприяння та розуміння. Ще більше подякують жителі Авдіївки, котрі цими днями висаджують такі несподівані подарунки довкола шкіл та дитячих садочків.

Тим часом вже другий день бригади комунальників Авдіївки працюють над благоустроєм великого газону вздовж однієї з головних автодоріг міста. За допомогою сучасних мотоблоків, що є на озброєнні “Служби єдиного замовника”, була проведена культивація ґрунту. Далі спеціалісти дільниці благоустрою підготували територію під висадку саджанців та газонної трави. Висаджено першу партію декоративних самшитів та ялівцю.