На об’їзній дорозі довкола Золотоноші встановили освітлення

Так зараз виглядає об’їзна дорога міста. Тут встановлене сучасне освітлення на двох кільцевих розв‘язках на ділянці дороги державного значення. Як повідомляють в обласній Службі автомобільних доріг, нові 110 опор зовнішнього освітлення мають енергоощадні світильники на світлодіодах, які стійкі до перепадів температур, з регулятором яскравості світла та тривалим терміном служби.

– Правильне освітлення доріг – це безпека пересування автотранспорту і людей в темну пору доби. Сучасне освітлення забезпечує необхідну яскравість, але не засліплює водіїв і не заважає руху транспорту», – наголошують шляховики.

За їхніми словами, на ділянці також збільшили ширину смуг руху, розширили та облаштували узбіччя, уклали верхній шар щебнево-мастичного асфальтобетону, встановили бар’єрне огородження, дорожні знаки, нанесли дорожню розмітку, облаштували зупинки для громадського траснпорту.

Торік команда Групи Австострада, відновила понад 30 км ділянки цієї дороги у Золотоніському районі. Влаштувала обхід міста Золотоноша, провела капітальний ремонт мосту через річку Супій та реконструювала шляхопровід через залізничну колію.