Вихованці клубу кіокушин карате повернулись із національного турніру в Запоріжжі

У Запоріжжі відбувся Всеукраїнський турнір з кіокушин карате. У ньому традиційно взяли участь вихованці Золотоніської дитячо-юнацької спортивної школи під наставництвом тренера Олексія Дробязка.

Захід зібрав понад 350 юних спортсменів із різних регіонів країни. Золотоношу представляли четверо каратистів. За результатами змагань перше місце у своїй категорії посів представник нашої громади Артур Папоян. Важливість його перемоги додає факт виграшу у доволі сильних та іменитих суперників – чемпіонів та призерів європейських змагань.

Також достойно провели свої поєдинки Платон і Георгій Дробязки, Костянтин Озірський, Богдан Свинчук. Проте цього разу спортивна вдача їм не посміхнулась.

Тренер золотоніської молоді Олексій Дробязко висловлює вдячність за підтримку клубу члену ради Черкаської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «ЧЕРКАЩАНИ» Юрію Ткаченку. Також повідомляє, що нині золотоніські хлопці нині готуються до чергового чемпіонату України, котрий відбудеться 11 квітня у Херсоні.