Золотоніська громада проводить перші об’єднані волейбольні турніри [ФОТО]

У Золотоноші відбулась першість з волейболу серед збірних команд навчальних закладів Золотоніської ОТГ. У змаганнях в новому форматі взяли участь сім команд хлопців та вісім – дівчат.

Серед юнаків перемогу в турнірі здобув колектив ЗОШ №3. Здобувши на груповому етапі три перемоги, вони зустрічалася у фіналі з командою Благодатного – перемога 2:0. Третє місце отримали представники Коробівки.

Не відстали від своїх колег і дівчата із третьої школи. Результат аналогічний – три перемоги у групі і вдалий фінал з рахунком 2:0. Другу сходинку тут посіла команда СШІТ №2, а бронза за дівчатами із Крупського.

Тим часом минулого вік-енду вперше відбувся відкритий «Кубок співдружності громад» з волейболу серед жіночих команд Золотоніського району. Участь взяли вісім команд із Благодатного, Нової Дмитрівки, Вознесенського, Шабельників, Крупського, Дмитрівки, Піщаного та вихованці ДЮСШ м. Золотоноша.

Матчі відбувались на базі ЗОШ №3 та гімназії, а команди розподілили на дві групи. Арбітри – Володимир Тараненко та Олександр Рудь.

Після напружених довготривалих поєдинків до фінальної частини потрапили чотири колективи. За підсумками четверте місце посіла команда із Піщаного, бронзу отримали дівчата з Нової Дмитрівки, срібло – колектив із Шабельників. Володарем кубку стала команда Благодатного.