Із районного стадіону “Колос” зникла частина майна

Директор ФОК «Колос», який Золотоніська районна рада передала на баланс міської територіальної громади, Олександр Бут був змушений звернутися до правоохоронних органів, аби ті розібралися в ситуації, що склалася на цьому об’єкті. За словами Олександра Івановича, за 40 років, які він віддав спорту у Золотоніському районі, в такій ситуації опинився вперше. Окрім того, що із стадіону зникла частина майна, ще й існує заборгованість по заробітній платі та енергоносіях. Про це повідомляє видання Золотоноша.City.

Відповідно до рішення Золотоніської районної ради від 27 січня передача майна має відбутися не пізніше 15 лютого. А ось в яких обсягах – тут виникають певні запитання. Адже частина матеріальних цінностей вивезена без відповідних документів. Директор стадіону першим занепокоївся з цього приводу, оскільки є матеріально-відповідальною особою за стан всього майна, що знаходиться на балансі клубу, хоча воно й придбане за кошти спонсорів та районної ради і є її власністю. Тож, написавши заяву в поліцію, Олександр Бут вважає свої дії правомірними.

У цьому впевнений і Золотоніський міський голова Віталій Войцехівський, до якого звернувся Олександр Бут. Під час зустрічі Віталій Олександрович запевнив, що міська рада готова взяти на себе зобов’язання погасити існуючу заборгованість на стадіоні та підтримувати футбольний клуб «Златокрай», яким раніше опікувалося районне керівництво.

– Якщо у районній раді зволікатимуть з актом передачі майна, а це має відбутися до 15 лютого, тоді вже міська рада змушена буде діяти в межах закону і звертатися у відповідні органи, – зазначив очільник громади. – І навіть якщо районна рада передасть міській громаді тільки частину матеріальних цінностей, стадіон не залишиться без уваги, матиме і газонокосарку, і холодильник, і всі необхідні речі для його функціонування.

Випадок з пропажею майна ФОК «Колос» набув розголосу. Щоб почути думку іншої сторони, журналісти намагалися взяти коментар з приводу цієї ситуації у голови Золотоніської районної ради Бориса Євмини. На жаль, це не вдалося. Спочатку через зайнятість посадовця, а потім з невідомих причин, коли слухавку так і не підняли, кореспонденту впродовж дня не вдалося з ним зв’язатися.

Тим часом Золотоніська міська рада нарешті отримала акт-передачі, згідно з яким у переліку відсутня частина речей, що фактично належить фізкультурно-оздоровчому клубу. Їхня наявність зафіксована у ході інвентаризації, проведеної 24 грудня 2020 року. Тобто, існує невідповідність між тим майном, що рахується за підприємством, і тим, яке районна рада передає згідно зі своїм рішенням. Інша невідповідність – частина облікованих речей взагалі зникла у невідомому напрямку. З’яcувалося, що їх вирішили передати Гельмязівській ОТГ.

Саме таку відповідь отримав перший заступник Золотоніського міського голови Олег Масло, коли звернувся за поясненням особисто до Бориса Євмини. З якого дива так сталося і чим продиктоване рішення – наразі невідомо.

– Можливо, так і має бути, але процес передачі проходить доволі завуальовано. Парадокс ще й у тому, що керівника, який несе безпосередню відповідальність за ці матеріальні цінності, навіть не поінформували, – пояснює Олег Михайлович. – З приводу таких, на мій погляд, неправомірних дій, у поліцію подана заява про викрадення майна. Ми задіємо усі можливі юридичні механізми, щоб повернути те, що належить ФОК «Колос», щоб використовувати за призначенням.