Учителі СШІТ розповіли про класний журнал у смартфоні [ФОТО]

Класний журнал у смартфоні – такий спеціальний додаток розпочали тестувати у школах Черкащини. Зміни відбуваються в межах Всеукраїнського пілотного проекту. Оцінки за домашні завдання і зауваження вчителі виставляють на уроці, а батьки можуть миттєво переглянути їх на телефоні. Про це йдеться у сюжеті Суспільного Черкаси.

За словами вчительки Марини Галат, класний журнал у золотоніській школі №2 тепер онлайн. Оцінки дітям ставлять у спеціальний додаток, тож тепер можна з легкістю контролювати їхню успішність. Туди записують теми уроків, домашні завдання та “н-ки”. Їх бачать і учні, і їхні батьки:

“Якщо батьки бачать, що стоїть не зовсім гарна оцінка у дитини – вони перевіряють домашнє завдання. Тобто, так їх легше включити в роботу”.

Читайте також: Тривають роботи на спортивних майданчиках СШІТ та ДЮСШ

Журнал у смартфоні: у школах Черкащини тестують новий додатокЗа словами мами одинадцятикласника Людмили Лисаченко, це дуже зручно, бо тепер оцінки сина завжди “під рукою”:

“Ми можемо в будь-який час, навіть о дев’ятій вечора, зайти і подивитися що нам потрібно, для того, щоб підготуватися якісно до навчання”.

Також, зі слів Людмили Лисаченко, в електронному журналі одразу видно середній бал учня, тож батьки вже зараз можуть оцінити шанси на вступ до університету.

Читайте також: Як працює освітня галузь золотоніської громади в нових умовах

Журнал у смартфоні: у школах Черкащини тестують новий додаток

Для дітей електронний журнал слугує як щоденник. За словами учениці восьмого класу Діани Кравченко, це дуже виручає під час дистанційного навчання:

“Ми можемо бачити всі свої оцінки, домашні завдання, які ми маємо виконати. Там також є статистика – ми можемо бачити свої середні бали і позицію в класі”.

Зі слів восьмикласниці Вікторії Калініченко, додаток також корисний, якщо пропустив урок:

“Ми можемо побачити тему, яка була на минулому уроці і домашнє завдання, що і як треба зробити”.

Читайте також: Золотоніські учителі взяли участь в онлайн-засіданні сертифікованих учителів області

Журнал у смартфоні: у школах Черкащини тестують новий додаток

Зі слів вчительки Тетяни Терещенко, електронний журнал полегшив роботу і класних керівників:

“Я можу, як класний керівник, похвалити когось чи написати зауваження і батьки моментально це побачать і відреагують. Зручно буде також на кінець семестру роздрукувати табелі і звіти”.

Журнал у смартфоні: у школах Черкащини тестують новий додаток

За словами Марини Галат, від паперових журналів у закладі не відмовилися, оскільки такої норми ще не закріпили законодавчо, тож поки заповнюють і їх, і електронні:

“Це дублювання займає багато часу, але ми розуміємо, що ідемо вперед. І, якщо не цього навчального року, то наступного вже будемо без паперових журналів. Можливості електронних журналів дають змогу роздрукувати його, скріпити його і покласти в архів”.

Нині електронним журналом користуються всі 500 учнів школи і їхні батьки. Зі слів очільниці школи Олени Вертипорох, вони бачать інформацію лише про себе, директор – успішність усієї школи:

“Я можу зайти подивитися, як клас навчається, кому треба більше попрацювати з вчителем, що підказати. Можливо, навіть забити на сполох і зустрітися з батьками”.

Читайте також: Вийшла друком книга про 200-літню історію однієї зі шкіл Золотоноші

Журнал у смартфоні: у школах Черкащини тестують новий додаток

Проте, з її слів, окрім низки переваг педагоги побачили й недоліки:

“Буває, погано завантажується програма через проблеми з інтернетом. Нині вчителі працюють і записують усі плюси і мінуси цієї платформи. Думаю, в кінці року, ми складемо офіційного листа і напишемо розробникам свої рекомендації”.

Але, попри всі недоліки, зі слів директорки, якщо дозволить Міносвіти, планують повністю перейти на онлайн-журнали.

Читайте також: У закладах освіти міста завершилися поточні ремонти [ФОТО]