Золотоніська громада креативно зустріла Різдво [ВІДЕО]

6 січня, на Святвечір, на центральній площі золотонісці зустріли Різдво. На початку з’явилися казкові Санти на незимовому транспорті: мотоцикли, велосипеди, самокати. Відразу ж за ними на святкування поспішили іграшки-велетні. Потім – когорта талановитих аматорів сцени з колядками, щедрівками та віншуваннями. Про це повідомляє прес-центр Золотоніської міської ради.

Автентичні українські пісні, традиційні колядки та щедрівки подарували колективи та виконавці: «Задніпряни», «Золоті ворота», «Срібна кварта», «Воскресіння», хор музичної школи, «Надвечір’я» (с. Благодатне), «Надвечір’я» (с. Коробівка), «Молодички молодії» (с. Хвильово-Сорочин), дует Олександри і Дарії Шурак, Марійка Семиліт (скрипка), Маша Самовол (с. Гельмязів). Кожний отримав символічні подарунки від міської ради.

За підсумками заходу заступник міського голови Мар’яна Ніщенко на своїй сторінці у Facebook дякує передусім тим, хто лишається за кадром. Відзначила посадовиця начальника відділу культури Станіслава Щербатюка, директорку міського Будинку культури Віту Лелеку, сценаристку Вікторію Долгушину, Молодіжний клуб журналістики та його координаторку Оксану Черв’якову, біоміксерів, байкерів – Михайло та Даль Ковтуни, колективи сіл Благодатне, Хвильово-Сорочин та Коробівки, дитячу музичну школу та її керівника Ігоря Путинця, колектив Міського будинку культури, водіїв Центру соціальної допомоги, відеооператорів Олександра Гущика та Лілію Тітаренко, фотокора Руслану Галата із газета «Златокрай», а також тих, хто забезпечував безпеку руху та правопорядок – Управління житлово-конмульаного господарства під керівництвом Артема Харіна, працівників поліції.