Золотоніська бібліотека відновила роботу у новому статусі

Відповідно до рішення Золотоніської районної ради районна бібліотека для дітей і дорослих перейшла у власність Золотоніської територіальної громади. Власне з волі депутатів на баланс міської ОТГ передали книжковий фонд, кадровий ресурс та майно. Будівля бібліотеки залишилася у власності районної ради. Золотоніська ОТГ користуватиметься приміщенням на правах оренди. Головний аргумент – перший поверх будівлі займає районне управління праці та соцзахисту населення. Про це повідомляє видання Золотоноша.City.

Золотоніський міський голова Віталій Войцехівський та його заступниця з гуманітарних питань Мар’яна Ніщенко зустрілися з колективом бібліотеки.

– Згідно з нашим клопотанням депутати міської ради затвердили 7 ставок для працівників, − розповіла Мар’яна Ніщенко.

Віднині установа називається: центральна бібліотека для дорослих та дітей. Із 5 січня вона розпочала роботу у звичному режимі. Робочі місця, як і обіцяли, зберегли. Обслуговує читачів також ще одна міська бібліотека − на Благовіщенській.

Профільна заступниця поділилася планами на майбутнє. За словами Мар’яни Ніщенко, коли у власність міста передадуть будівлю, планують там зробити молодіжний простір, де проходитимуть літературні вечори, вечори відпочинку для молоді тощо. Мають намір організувати для юнаків і дівчат цікаве дозвілля, відволікти їх від гаджетів, привчати до читання книг та спілкування.

– Колектив центральної бібліотеки – творчі, неординарні спеціалісти, які вболівають за свою справу, за своє викохане дітище, − каже заступниця. – Наразі вони працюють над одним з найближчих проєктів − врученням першої літературної премії ім. Івана Дробного. Бібліотекарі активно включилися у процес підготовки та розробки сценарію, організовують виставку книг Івана Семеновича.