Золотоніські учителі взяли участь в онлайн-засіданні сертифікованих учителів області

22 грудня 2020 року Державна служба якості освіти України провела онлайн-засідання сертифікованих учителів Черкаської області. Участь у заході також взяли педагогічні працівники міста Золотоноша, які у минулому році успішно пройшли сертифікацію.

Нагадаємо, що у 2019 році  10 педагогічних працівників із міста Золотоноша успішно пройшли сертифікацію. Більшість із них цього року стали експертами та брали участь у третьому етапі сертифікації-2020 – вивчення практичного досвіду роботи учасників сертифікації.

Захід відкрив Іван Юрійчук, директор департаменту акредитації та моніторингу Служби, який зазначив, що етап вивчення практичного досвіду роботи учасників сертифікації Черкащини успішно пройшов 21 вчитель початкової школи. У другому році пілотування сертифікації відбулися як заплановані, так і непередбачувані зміни в порядку її проведення. Зокрема, етап вивчення практичного досвіду роботи вчителів з очної форми змінено на дистанційну.

Оксана Компанієць, начальниця управління Служби у Черкаській області, зосередила увагу на результатах другого року пілотування сертифікації педагогічних працівників на Черкащині. Так, на початку поточного року для цієї області встановлено квоту на проходження сертифікації 63 вчителів − зареєстровано 55, з них 26 пройшли незалежне тестування, організоване Українським центром оцінювання якості освіти, і були допущені до третього етапу − вивчення практичного досвіду роботи.

Загалом у цьому році сертифіковано 902 учителів, які за результатами третього етапу сертифікації отримали понад 72 бали.

У 2021 році участь у сертифікації педагогічних працівників зможуть взяти 2000 вчителів початкових класів. Основний період реєстрації триватиме з 18 по 27 січня, додатковий – 28 по 31 січня 2021 року. Перший етап − незалежне тестування − відбудеться 27 лютого 2021 року.