Семирічна вокалістка отримала спеціальний приз від міського голови

Напередодні чудового зимового свята – Дня Святого Миколая, якого з нетерпінням чекає уся малеча, вихованка Золотоніської дитячої музичної школи Дарина Кикоть отримала омріяний подарунок – перший у своєму житті смартфон. Його вручив дівчинці особисто Золотоніський міський голова Віталій Войцехівський. Юна вокалістка здобула спеціальний приз як талановита учасниця Всеукраїнського фестивалю патріотичної пісні «Героям слава!». Про це повідомляє видання Золотоноша.City.

Даринка разом з мамою, татом і старшою сестричкою Марійкою мешкають у селі Шабельники на Золотоніщині, навчається у першому класі Шабельниківського НВК. Найстарший брат навчається у Харківському авіаційному університеті. Двічі на тиждень дівчинка відвідує заняття з вокалу у музичній школі. Тут навчається і її сестричка.

– Даринку було складно не помітити, – розповідає вчитель з вокалу Таїсія Камша. – Вона дуже чисто співала, хоча їй було всього 5 років. Займаємося уже третій рік. Має високе дзвінке сопрано. Особливо вдаються рухливі композиції, де вона може проявити себе, показати характер твору.

На фестивалі патріотичної пісні Даринка виконувала два твори – «Я маленька україночка» та «Ягілочка». В її активі вже є перше місце на міжнародному фестивалі «Штурм» (2019 рік) та два других місця (2019 і 2020 рр.) у районному конкурсі пісні «Зіркафест».

Третього грудня юній золотоніській зірочці Дарині Кикоть виповнилося 7 років.