Новообрані депутати визначились із посадами заступників міського голови та складами комісій

20 листопада у міському Будинку культури, з дотриманням усіх карантинних вимог, відбулося друге пленарне засідання першої сесії Золотоніської міської ради. Вдруге депутати зібралися, щоб обговорити організаційні моменти своєї подальшої роботи. Пише інформує видання Золотоноша.City.

Обрали та затвердили лічильну комісію у складі Валентини Боченкової (голова), Оксани Гіщиної та Андрія Штанька. Одностайно схвалили регламент міської ради, додавши поправки згідно з чинним законодавством і розпочали формування виконавчого комітету.

Першим заступником міського голови затверджено Олега Масла. Як зазначив міський голова Віталій Войцехівський, окрім питань діяльності виконавчих органів ради перший заступник займатиметься ще й питаннями агропромислового комплексу та економіки. 23 депутати із присутніх 26, включно із головуючим, проголосували ще за двох заступників міського голови – Мар’яну Ніщенко, яка відповідатиме за гуманітарну сферу, та Олександра Флоренка, який опікуватиметься комунальними питаннями. Підтримали і кандидатуру керуючої справами міської ради – Оксани Шакури.

Згідно з чинним законодавством таємним голосуванням депутати обирали секретаря міської ради. Претенденткою була Наталія Сьомак. Вона отримала підтримку 20 депутатів і вже вдруге обійматиме цю посаду.

З-поміж іншого на засіданні затверджено положення про постійні депутатські комісії міської ради. Місцеві обранці дійшли згоди, що у міській раді їх буде 5. Проголосували і за їхній персональний склад. Так комісію з питань регламенту, правової політики, депутатської етики та розвитку територій очолив Роман Кузьменко; з питань фінансів, цін, побутового та торговельного обслуговування, господарської діяльності – Вікторія Остроглазова; комісією з питань будівництва, землеустрою, житлово-комунального господарства, благоустрою та навколишнього середовища довірили керувати Миколі Зорі; з питань розвитку підприємництва, промисловості, транспорту та зв’язку − Олексію Слюсарю, а з гуманітарних питань – Любові Денисюк.

На цьому порядок денний другого пленарного засідання вичерпано. Його конструктивній роботі передувала копітка праця робочої групи, якій вдалося знайти компроміс у всіх спірних питаннях. На наступному засіданні депутати запланували ухвалити положення про старост і обрати їх, обговорити і прийняти рішення з актуальних питань і, насамперед, що стосуються медичної сфери.

Як відомо, під час місцевих виборів 25 жовтня золотонісці обрали до міської ради 26 депутатів із восьми політичних сил: