На час карантинних заходів золотоніські школярі здобуватимуть освіту за змішаною системою навчання

16 листопада, золотоніські школярі знову сіли за парти. За словами заступника Золотоніського міського голови Мар’яни Ніщенко, на спільній нараді за участі директорів навчальних закладів попередньо вирішили: запровадити змішану систему навчання. Про це інформує видання Золотоноша.City.

– Якщо батьки переймаються за безпеку своєї дитини під час навчального процесу, – пояснює посадовиця, – таким школярам буде надана можливість здобувати знання онлайн. Задля цього батьки повинні подати письмову заяву на ім’я директора, щоб скоригувати розклад уроків.

Золотоніські посадовці намагаються максимально зменшити соціальну напругу у місті, задіюючи усі можливі варіанти для збереження доступності освітніх послуг для дітей. А ще зовсім недавно, 5 листопада, за ініціативою начальника Золотоніського управління Держпродспоживслужби Володимира Карпенка дитячі установи Золотоноші одночасно припинили свою діяльність.

Читайте також: «Не маємо права втратити цей шанс для формування еліти України», – Любов Денисюк

На шістьох завідуючих дошкільними установами посадовець склав адміністративні документи. На той час місто перебувало у «червоній» карантинній зоні. І, як нам повідомив Золотоніський міський голова Віталій Войцехівський, за вказівкою начальника Головного управління Держпродспоживслужби у Черкаській області Альони Бойко матеріали направлені до суду, і штраф може сягнути 34 тисяч гривень з кожного керівника.

Варто зауважити, що тоді дитячі садочки працювали у штатному режимі, бо випадків захворюваності серед дітей і вихователів не зафіксовано. До того ж, керувалися розпорядженням начальника відділу з надзвичайних ситуацій у місті.

– На мою думку, доки посади обійматимуть чиновники-буквоїди, отакі Альони Федорівни, – коментує Віталій Войцехівський, – доти навіть на місцевому рівні не буде ніякого толку. Невиправні бюрократи ніколи не зможуть мислити і діяти конструктивно. Прикро, що заручниками таких ситуацій стають батьки і діти. Поряд з цим, чиновник, який повинен слідкувати за епідситуацією в області, не реагує на явні карантинні порушення і повністю ігнорує звернення органів місцевого самоврядування. Натомість виносить постанову та особисто підтримує позов до суду про максимальне покарання керівників дошкільних установ. Про яку компетентність, як очільника управління, може йти мова? Як покращилася нинішня ситуація? Абсолютно ніяк. 16 листопада у дитячих закладах ідентична обстановка як і 5-го, з тим же дотриманням загальноприйнятих санітарних норм і вимог, – констатує Золотоніський міський голова.

Читайте також: У закладах освіти міста завершилися поточні ремонти [ФОТО]