Козацька, Новобахівський, ОСББ “Незалежність”: На дорогах міста триває капітальний ремонт [ФОТО]

Вибори закінчились, а роботи тривають. Золотоніська депутатка поки ще чинної каденції Тетяна Орленка розповідає про проведення будівельних робіт на території ОСББ “Незалежність”, котру вона й очолює. За її словами, шість років тому вони одними з перших взяли участь у програмі “Золотоноша власними руками”. Тоді там повністю заасфальтували весь двір. Другою чергою проєкту був ремонт “відмостки”.

– Знаючи, що бюджет у міста невеликий, а проблем дуже багато, ми терпеливо чекали, коли наш проєкт буде реалізовано до кінця. І саме зараз, дочекавшись своєї черги, не зважаючи на складний бюджет через коронавірус, наше маленьке диво все-таки сталося, – ділиться враженнями Орленко на своїй сторінці у Facebook.

У своєму повідомленні очільниця ОСББ висловлює подяку Віталію Войцехівському за те, що дотримався своїх обіцянок, а також підприємству “ЗолотоношаРемБуд” за якісну роботу.

– До речі, роботи розпочалися після виборів. А злі язики говорили, що після них ніхто і нічого робити не буде. Як бачите, це не так! Наступний проєкт, що ми хочемо втілити в життя – це повне утеплення нашого будинку, яке ми хочемо реалізувати по програмі “теплі кредити”. Продовжуємо активно розвивати наше ОСББ і вам радимо, – резюмує Орленко.

Також, за повідомленням керівника УЖКГ Олександра Флоренка, учора комунальники розпочали підготовчі роботи до капітального ремонту вулиці Козацька. Нині туди генпідрядник здійснює підвезення необхідних для роботи будматеріалів. Можливе ускладнення руху транспорту на даній вулиці.

– Після невеликої паузи, яка виникла у зв’язку з технічними причинами, на провулках 2-й Новий та Новобахівському теж розпочалася активна робота. Наразі підрядник облаштовує піщано-щебеневу “подушку” та проводить підготовчі роботи до асфальтування дорожнього покриття. Роботи тривають, – повідомляє Флоренко.