Більшість золотоніських виборців віддала свої голоси за Віталія Войцехівського

Лідер виборчих перегонів на голову Золотоніської міської територіальної громади не змінився. Понад 50 відсотків золотонісців віддали свої голоси за діючого мера Золотоноші − Віталія Войцехівського. Про це повідомляє видання Золотоноша.City.

За словами голови Золотоніської міської територіальної виборчої комісії Максима Кириченка, усі виборчі дільниці передали доопрацьовані протоколи про перебіг голосування на місцевих виборах-2020. Дві третини – міська ТВК вже опрацювала, тепер перевіряють уточнюючі протоколи і вносять в електронну базу даних, використовуючи відповідний алгоритм перевірки.

Як відмічає Максим Олегович, за попередніми даними лідер виборчих перегонів на голову Золотоніської міської територіальної громади не змінився. Це – Віталій Войцехівський. На другому місці – Сергій Примак, однак його прихильників вдвічі менше. Решта голосів розпорошена між іншими кандидатами.

Щодо встановлення остаточних результатів з виборів депутатів Золотоніської міської ради та з виборів міського голови на підставі протоколів виборчих комісій, то Максим Кириченко відмічає, що згідно з п. 4 ч. 1, ч. 2 ст. 268 Виборчого кодексу України, підсумки голосування Золотоніська міська виборча комісія має оприлюднити не пізніше, як на дванадцятий день з дня голосування, тобто, до 6 листопада 2020 року включно.

У зв’язку з особливостями нової виборчої системи підрахунок голосів займає більше часу через введення відкритих списків кандидатів до місцевих рад. У територіальних громадах від 10 тисяч жителів виборці обирали не тільки партії, а й кандидатів від політсил по кожному округу. Тому обробка бюлетенів із претендентами в міські, районні та обласні ради потребує певного часу.