“Виборці стежать за культурою кожного з вас, не маніпулюйте людьми”, – золотонісці обурились заявою одного з кандидатів у мери

Ряд золотонісців учора написали спільне відкрите звернення до кандидата на посаду голови майбутньої Золотоніської ОТГ Сергія Примака. Відповідні повідомлення вони оприлюднили на своїх сторінках у Facebook. Мова йде опубліковане учора відео, де головний лікар центральної лікарні презентував себе в ролі претендента на роль очільника Золотоноші. Серед іншого він запевнив, що члени його майбутньої команди – усі директори шкіл та садочків, а також відомі золотонісці Владислав Кулініч, Петро Малишко, Костянтин Тітаренко, Петро Малишко, Сергій Кузьменко, Володимир Сержук.

Якщо Сергій Кузьменко із зазначеною тезою погодився, то решта в більшості своїй висловили своє здивування та обурення. Першим відреагував керівник Золотоніського АТП Петро Малишко, зазначивши, що ніколи не зраджував друзів, яких, виявляється не так і багато, коли вони дуже потрібні.

– Я неодноразово писав про наше підприємство і постійно наголошував, що без підтримки органів місцевої влади вижити сьогодні було б вкрай важко. Майже неможливо, що й бачимо в більшості районах області. І це не комплімент владі (місцевій), а цілковита правда. Це відчувалось протягом багатьох років при різних керівниках району і міста, але особливо в період карантину і біди – пожежі. Друзів значно поменшало, фактично залишилась тільки влада, як міста так і району. Але особливо хочу наголосити на підтримці міського голови і його команди. Яка в межах бюджету і законів суттєво підтримала підприємство, що дало можливість на 80% відновити рух міських автобусів і ними ж частково закрити питання ряду районних маршрутів. Друзів я не зраджую, але сьогодні я підтримую Віталія Войцехівського, – зазначив Малишко.

Свою відповідь дали також директори шкіл та дитячих садочків. За словами освітян, жодних перемовин із кандидатом вони не мали, тому вкрай здивовані та обурені такими заявами.

– Хочемо сказати більше: жоден з кандидатів не проводив аналогічних перемовин про підтримку, поважаючи право вибору кожного і залишаючи право голосу за тим, кого вважають гідним, саме в день виборів, – зазначили автори звернення.

Педагоги закликали усіх кандидатів дотримуватися ціннісних підходів, не ганьбитися та контролювати свою передвиборчу риторику і не заручатися уявною “підтримкою” людей, з якими навіть не спілкувалися.

– Виборці слідкують за культурою кожного із вас у цей складний та відповідальний період, не маніпулюйте людьми, – наголосили очільники навчальних закладів.

Відреагував на подію і міський осередок партії ВО “Черкащани”, нагадавши, що об’єднання не бере участі у виборах голови Золотоніської ОТГ, нікого не висуває, тому й жоден їхній кандидат в депутати не може “входити” до команди жодного претендента на цю посаду.

– Дуже просимо політиків надалі утриматись від маніпуляцій із іменами членів ВО “Черкащани”! Також додамо: якщо виборці довірять нам представляти їхні інтереси у Золотоніській ОТГ, обласній чи районній раді, наголошуємо на головному – ми готові співпрацювати з будь-якими дієвими депутатами інших політичних сил задля плідної роботи на благо нашого міста і регіону, – йдеться у офіційному повідомленні. 

Як говорить стара українська приказка “Не кажи “гоп”, поки не перескочиш. А згідно зі статистичними даними, перестрибнути буде дуже складно.