На Запорізькій капітально будують дорогу, а в трьох багатоповерхівках встановили майданчики [ФОТО]

Дорожники ПрАТ «Золотоношарембуд» завершили ямковий ремонт покриття на вулиці Монастирська. Наразі розпочали роботи з будівництва дороги на вулиці Запорізька. Керівник товариства заручився підтримкою спеціалістів управління ЖКГ та місцевих активістів для налагодження контакту з власниками автомобілів, котрі залишають транспорт біля домоволодінь. Про це повідомляє видання Золотоноша.City.

За словами начальника інженерно-технічного відділу УЖКГ Артема Харіна, протягом двох тижнів завдяки багатоопераційному авто УЯР-01 відремонтували вулиці – Лісову, частину Жашківської, Черкаську, Пирятинську, Лікарняну.

Також завершили роботи з капітального ремонту тротуару по вулиці Шевченка, від податкової до маркету “Копілка”. В ході робіт на колись проблемній ділянці пішохідної доріжки комунальники повністю замінено тротуарну плитку та облаштовали вздовж спуску до річки Золотоношка парканчик безпеки.

Після завершення процесу децентралізації у жовтні золотоніським комунальникам доведеться утримувати не лише міські дороги, а й сільських населених пунктів, які увійдуть до складу Золотоніської міської територіальної громади. Цю тему господарники обговорюють вже зараз, бо зима – не за горами.

За словами керівника КП «Золотоніський міський водоканал» Сергія Кузнєцова, працівники підприємства провели відновлювальні роботи на мережі водопостачання по вулиці Миколи Лисенка. Наразі існує необхідність ремонту тепломережі зош №3 та СШІТ №2.

Працівники ТОВ «380 В» на минулому тижні встановили 4 додаткові ліхтарі: по два на вулиці Сливи і Запорізькій.

Тим часом біля багатоповерхівки №148 на вулиці Шевченка працівники ПП «Базис плюс» встановили дитячий майданчик. Такі ж новенькі каруселі і гірки з’явилися біля багатоповерхівок на Шепелівській та Соборній.

На Шевченка 129 та 131 тривають роботи з капітальному ремонту системи водовідведення. Очільник управління житлово-комунального господарства Олександр Флоренко розповідає, що ці роботи здійснюються за умовами програми “Золотоноша власними руками”. Мешканці міста за власний кошт виготовляють проектно-кошторисну документацію, а самі ж роботи оплачує міська рада.