“Черкащани” презентували список кандидатів до Золотоніської ОТГ [ФОТО]

На літній сцені парку Шевченка у Золотоноші відбулась офіційна презентація кандидатів у депутати місцевих рад від політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Черкащани”. За свої мандати від місцевого осередку протягом наступного місяця боротимуться 26 кандидатів до міської ради, 10 – до районної, а також троє – до обласної. На міського голову ця політсила вирішила не делегувати нікого.

Представляти Золотоніщину на рівні області зголосилися директорка місцевої гімназії імені Скляренка Любов Денисюк, начальник штабу 156 зенітного ракетного полку Артем Носуля і головна лікарка обласного кардіологічного центру Світлана Журба.

– Ми зрозуміли, ми дозріли до тієї думки, що якщо ми, освітяни, які знаються в галузі як ніхто інший, не будемо брати участь у прийнятті рішень, то за нас це зроблять інші люди, які некомпетентні, – прокоментувала на заході свою участь у виборах Любов Денисюк.

Як відомо, цьогоріч вибори до міської ради будуть проводитись у особливому форматі. Причина – завершення давно розпочатої адміністративної реформи. В її рамках утвориться так звана Золоніська ОТГ. Вона, окрім самого міста обласного підпорядкування, об’єднає в собі ряд довколишніх сіл – Коробівку, Кедину Гору, Благодатне, Деньги, Хвильово-Сорочин, Кропиву, Щербинівку, Маліївку та Крупське. Сама майбутня ОТГ в рамках місцевих виборів розподілена на чотири округи. Три з них входять до території Золотоноші, четвертий – села, котрі мають долучитися до ОТГ.

На першому окрузі, котрий охоплює північно-східну частину міста (Обухова, Баха, Монастирська), “Черкащани” висунули чинну депутатку міської ради та підприємицю Наталію Зеленську, Андрія Романенка, Артема Носулю, підприємицю та керівницю магазину “Версаль” Людмилу Слюсар, директора Будинку дитячої та юнацької творчості Олександра Омельченка, а також директора КП “Золотоніський міський ринок” Тараса Супруна.

Другий округ, що географічно розташований на західній частині міста, представлятимуть Любов Денисюк, спортивний тренер і керівник міського осередку “Черкащан” Олексій Дробязко, керівник агентства нерухомості “Садиба” Серій Собко, заступник директора гімназії Світлана Буряк, начальник технічно-експлуатаційного відділу УЖКГ Артем Харін, учителька гімназії Віта Щепетна та директор Золотоніського РЕМ Олександр Середа.

Третій округ географічно найбільший. Тут мова йде про чималу територію від Струнківки до шостої школи і Згарів. На цьому окрузі партія висунула екс-директора гімназії, колишнього заступника директора Маслоробного комбінату та чинного депутата міської ради Володимира Касьяна, директорку школи №2 інформаційних технологій Олену Вертипорох, її колегу, директорку третьої школи Ларису Павленко, очільника шостої школи та нинішнього депутата Олександра Пузєєва, голову Міського споживчого товариства Жанну Старухіну, а також чинного депутата і голову ОСББ “Добробут-68” Валерія Федорця.

В сільській місцевості свої кандидатури пропонують очільник Золотоніського лісового господарства Микола Бас, секретар Коробівської сільської ради Тамара Сахно, учитель та екс-директор Кропивнянської ЗОШ Олександр Пузєєв, завідувач складом ПСП “Крупське” Віктор Беркань, заступник начальника Благодатнівського міжрайонного управління водного господарства Олександр Устименко і бухгалтер Деньгівського лісництва Лариса Анохіна.

Перший номер у міському списку “Черкащан” – очільник Золотоніського Маслоробного комбінату та чинний депутат Черкаської обласної ради Владислав Кулініч. За його словами, фракція “Черкащани” у обласній раді відіграє значну та ключову роль.

– Коли, на превеликий жаль настав такий час в роботі обласної ради, коли пішла певна дестабілізація, не вирішувались дуже багато питань соціального напрямку, “Черкащани” взяли відповідальність на себе. Саме ми запропонували зміни в роботі і нині головою обласної ради є представник нашої фракції – Анатолій Підгорний. Він взяв на себе відповідальність консолідувати всі зусилля для того, щоб рада далі діяла і приймала ті рішення, які необхідні для нормальної життєдіяльності Черкаської області, – зауважив Владислав Кулініч.

Також виборці отримають ще один бюлетень – кандидатів у депутати новоствореної Золотоніської районної ради. Вона має поєднати в собі колишні Золотоніський, Чорнобаївський та Драбівський райони. Сюди від місцевих “Черкащан” балотуються десятеро кандидатів: Жанна Старухіна, директорка спеціальної школи Тетяна Сахно, екс-очільник відділу освіти Олександр Луцик, стоматолог Єлизавета Завадська, Юрій Іващенко, голова сільськогосподарського кооперативу “Струмок” Сергій Барвет, методист обласного центру зайнятості Ольга Литвиненко, сільський голова Коробівки Світлана Хвиль, Олександр Устименко та підприємець Олексій Шапошник.

– Ми – команда однодумців, які кожного дня намагаються творити задля спільного майбутнього. Задля комфортного життя у нашій золотоніській громаді і нашій рідній Україні. Щодня, понад п’ять років, ми працюємо з людьми. З людьми активними та відповідальними. Щодня ми творимо щось особливе. Не для себе. Для громади, – коментує подію керівник міського осередку Олексій Дробязко.

За його словами, філософія “Черкащан” – успішний, здоровий, активний українець, котрий знає, як згуртувати місцеву громаду задля справді конструктивних дій та комфортного співіснування.

– Наша стратегія – спільні соціальні проекти, активна взаємодія із громадськістю і постійний рух вперед. Нашу державу і наше місто рухати вперед зможемо лише всі ми. Гуртом. Кожен громадянин, кожен житель громади. Кожен із нас починає з себе. До цього й постійно закликаємо всіх! «Черкащани» – це гурт небайдужих людей, де тебе завжди почують і долучать максимум зусиль для вирішення спільної проблеми. Ми були й будемо на пульсі нашої громади, – наголошує Дробязко.