У Золотоноші стартувало будівництво скейт-парку [ФОТО]

18 вересня 2020 року запам’ятається золотонісцям не лише як день різких змін у погоді, що спричинили раптове похолодання, а, перш за все, датою старту будівництва скейт-парку для молоді. Видання Золотоноша.City розповідає, що хоч місцеві скептики іронічно висловлюються про створення такого майданчику для екстремальних велосипедистів, то для молоді – це справжнє свято. Адже, не маючи спеціально відведеного місця, любителі роликових ковзанів, самокатів, великів гасають на центральній площі Золотоноші, у парках, на новеньких тротуарах, змушуючи шарахатись пішоходів.

Скейт-парк розкинеться біля міського стадіону дитячо-юнацької спортивної школи. Саме цю територію депутати міської ради передбачили своїм рішенням на початку серпня. Будівництво ж відтермінували до завершення городніх робіт містянами, які самовільно зайняли земельні наділи.

Нагадаємо, створення скейт-парку у Золотоноші стало можливим за умови співфінансування державного і міського бюджетів. Загальна вартість будівництва складає 2 262 854 гривень, з них 405 000 грн – з державної казни, 1 857 854 грн – з місцевої.