25 тисяч гривень сплатили порушники правил паркування у Золотоноші

За липень-серпень 2020 року інспектори сектору інспекції з паркування відділу муніципального інспектування управління житлово-комунального господарства Золотоніського міськвиконкому виявили 174 порушення та винесли 132 постанови на загальну суму 47 430 гривень. Про це повідомляє видання Золотоноша.City.

Дехто з водіїв обмежився усним попередженням. До їх числа відносяться кермувальники, котрі не залишали авто, а з розумінням реагували на зауваження інспектора та відразу виїжджали із зони дії дорожнього знаку. Але інформацію про порушення посадовці зберігають: на випадок повторної вини водія зауваженням він уже не відбудеться.

За словами завідувача сектору інспекції з паркування Олександра Городинця, до міського бюджету надійшло 24 997 гривень 50 копійок. Є частина постанов, за якими ще не витік термін сплати штрафу. 25 документів направлені до державної виконавчої служби для примусового стягнення коштів на загальну суму 18 тисяч 360 гривень. До 4 вересня по двох з них порушники вже сплатили необхідну суму штрафів. Решта справ – на розгляді у державній виконавчій службі.

Читайте також: Біля центру сімейної медицини завершено капітальний ремонт тротуару

Лише протягом серпня сектор виявив 69 правопорушень у сфері зупинки, стоянки та паркування транспортних засобів, виніс 48 постанов на загальну суму 17 085 гривень. До 1 вересня добровільно було виконано 19 постанов на суму 5 100 гривень. Одна справа буда закрита на підставі ч. 1 ст. 247 КУпАП, ще 9 осіб отримали усні попередження. Один порушник звернувся до міськвиконкому із заявою на оскарження постанови.

– Грубих порушень правил дорожнього руху, приміром, залишили автомобіль, припаркували його на автобусній зупинці чи в місцях, що перешкоджають руху транспорту, помітно поменшало, – підсумовує Олександр Городинець. – Найпроблемнішими у місті залишаються зупинки «Статистика» та «Дитячий світ». Там встановлені усі необхідні дорожні знаки, нанесена розмітка, але водії однак скоюють порушення.

Читайте також: Комфортне середовище: як у Золотоноші будують тротуари, ремонтують дороги та учаться жити без сміття