Підпал автобусного парку: у слідства є кілька версій [ВІДЕО]

Хуліганство або дії конкурентів? П’ять версій підпалу автобусного парку в Золотоноші має слідство. Про це повідомив під час пресконференції начальник слідчого управління ГУНП в Черкаській області Євген Рогачов. За його словами, отримано інформацію, що пожежа виникла з трьох осередків, через які згоріло 12 автобусів.

Телеканал Ільдана інформує, що у поліції відпрацьовують такі версії: злочин вчинено колишніми працівниками АТП, тими, хто  програв тендер на перевезення, хуліганство, примушення до виконання цивільно-правової діяльності або дії конкурентів. Винуватцям загрожує позбавлення волі на термін до 12 років.

Як відомо, місцева влада в авральному порядку намагається відшукати такі ефективні шляхи вирішення проблеми. Мета посадовців – досягти одночасно кількох цілей: забезпечити людей транспортом, підтримати підприємство-перевізника і не втратити його колектив.

– Без автобусного сполучення золотонісці не залишаться. Ми готові розробити програму підтримки автотранспортного підприємства, щоб згідно з нею мати можливість виплачувати проценти по кредиту з місцевого бюджету, – зазначив у коментарі виданню Золотоноша.City перший заступник міського голови Олег Масло. – Підприємство-перевізник відшкодовуватиме лише тіло кредиту. Це цілком ймовірно. Адже, вирішуючи сьогоднішню проблему, ми працюємо ще й на перспективу. Зі створенням міської територіальної громади, коли до Золотоноші приєднаються кілька сіл, крайньою точкою автобусного сполучення стане село Крупське. І це теж частина золотоніської громади. Тому вже зараз маємо думати, як зробити так, щоб наші люди не почувалися відірваними від Золотоноші.

Читайте також: «Без автобусного сполучення золотонісці не залишаться», – Олег Масло