У Золотоноші відбувся молодіжний фестиваль вуличних субкультур [ФОТО, ВІДЕО]

24 серпня у нашому місті відбувся перший фестиваль вуличних культур Zolo Street Fest на підтримку ідеї створення у місті скейт-парку. Про це прес-центру міської ради розповіла юна представниця місцевого «Центру розвитку молоді» Лілія Титаренко. Підготовка до заходу почалася ще в травні, коли команда з міста (Валентина Третяк, Надія Калініченко, Оксана Черв’якова, Анастасія Артіщева та Артем Верчик) взяла участь у навчальній програмі «Молодіжна політика» від ГО «Молода Черкащина», підготувала молодіжний проєкт, отримавши на його реалізацію мікро-грант.

Подібний фестиваль вперше було проведено у форматі «рівний рівному». Лідери ММГО «Центр розвитку молоді», учасники неформальних молодіжних об’єднань спільно із представниками Золотоніської міської ради об’єдналися з метою проведення свята, де кожен представник вуличних культур зміг проявити себе у яскравому дійстві, продемонструвати свою індивідуальність, креативність і безмежність можливостей та отримати подарунки від служби  у справах дітей, молоді та спорту.

Неформальні види спорту та дозвілля вже не поступаються за популярністю іншим видам визнаного масового спорту і Zolo Street Fest тому підтвердження. Молодь – це драйв, креатив та абсолютний позитив. Тому підростаюче покоління не змушували нудьгувати. В рамках фестивалю молоді золотонісці могли відчути енергетику міста на багатьох локаціях, що розташовувалися у парку Шевченка. Показові виступи від провідних спортивних клубів – «Фенікс», «VERTEX», «Upiter», «Zolo Basket» та дитячо-юнацької спортивної школи не лишали байдужими нікого.

Вже з 16.00 години на всіх охочих чекали показові виступи та змагання у 5 дисциплінах:  воркаут, BMX, скейтбордінг, змаганя з самокатного спорту, стрітбол 3х3. Чи не вперше проведено конкурс графіті, де кожен міг продемонструвати свої таланти вуличного малюнку. Для найменших волонтери підготували мотузковий квест та подарунки. Працювала локація із творчою майстернею від художниці Маргарити Копитової, а також фотосушка від молодіжного клубу журналістики. Юлія Школяр провела майстер-клас із запальної зумби, а Юлія Дрот подарувала вишуканий східний танець.

Увечері молодь «запалювали» драйвові виступи вихованців музичної студії «Play Today», а на завершення фестивалю відбувся перегляд фільму «Захар Беркут».

Фестиваль організовано за підтримки Золотоніської міської ради та міського голови, партнер – ГО «Київський діалог». Волонтерами молодіжного проєкту безпосередньо стала учнівська та студентська молодь – учасники ММГО «Центр розвитку молоді» та Молодіжного клубу журналістики: Андрій Шпильовий, Денис Чувашов, Катерина Дем’яненко, Даша Бартукова, Артем Верчик, Ольга Сивухіна, Ростислав Шевченко, Дмитро Гавриленко, Крістіна Халілова, Тома Зайцева, Вова Осауленко, Віка Александрова, Маша Шендрик, Руслан Радченко, Діана Кравченко, Альона Тобілко, Ліна Сидоренко. Саме вони відповідали за кожну локацію, готували сценарії та конкурси.  До проведення свята також долучилися ПП «Базис Плюс», Будинок дитячої та юнацької творчості, міський відділ культури, підприємство «Новий Дім» і волонтер Роман Гончар.