Юні золотоніські футболісти перемогли на відкритому кубку «Золотоноша – ФК Атлетік-Cup 2020» [ФОТО]

На стадіоні «Колос» відбувся відкритий кубок Золотоноші з футболу серед дитячих команд «Золотоноша – ФК Атлетік-Cup 2020». Участь в турнірі взяли вісім колективів:  шість із Черкас та по одній команді з Переяслава та Золотоноші. Команди за жеребкуванням були розподілені на дві групи, де за результатами групового турніру стали ДЮСШ «Золотоноша» і черкаський «Макс-1».

У фінальному матчі мінімальну перемогу 1:0 здобули золотоніські вихованці. Бронзу здобули хлопці із ФК «Переяслав». За ними розташувались ФК «Черкаси», «Дніпро-80», «Атлетік-1», «Макс-2» і «Атлетік-2».

У складі нашої команди грали Володимир Сивухін, Іван Калина, Денис Нестеровський, Андрій Васильченко, Андрій Бобер, Артем Козоріз, Костянтин Озірський, Михайло Бєліх, Іван Тенницький, Данило Зозуля, Владислав Суханюк, Володимир Михійко,  ДмитроСнопок та Владислав Рудь. Тренери-викладачі юних футболістів: Вадим Гонщик та Сергій Труба.

Також організатори за результатами ігор відзначили гравців у різних номінаціях. Кращим воротарем став Матвій Ізряченко (ФК «Черкаси»), захисником – Богдан Крижній («Макс-1»), нападником – Вадим Катрич (ФК «Переяслав»). MVP турніру отримав гравець ДЮСШ «Золотоноша» Михайло Бєліх.

Керівництво ДЮСШ висловлює слова вдячності керівництву нашого міста та батькам учасників за сприяння та допомогу у проведенні турніру.

Фото: Микола Строкань