У Золотоноші розпочато реконструкцію міського стадіону [ФОТО]

На стадіоні ДЮСШ розпочали роботи із анонсованої раніше реконструкції стадіону дитячо-юнацької спортивної школи. На першому етапі реалізації проєкту передбачається реконструкція основного футбольного поля та майданчика для баскетболу і волейболу. Другий етап –  встановлення трибун з пластиковими стільцями, облаштування бігових доріжок, побудова службового приміщення з місцями для переодягання, душем та туалетом. Прес-центр міської ради повідомляє, що футбольний комплекс використовуватиметься для проведення навчально-тренувальних робіт, фізкультурно-оздоровчої роботи різних груп населення, проведення змагань не тільки міського рівня, а і обласного.

Для реконструкції передбачені кошти з фонду регіонального розвитку у сумі 5,6 міліонів гривень, з місцевого бюджету (30,0%) – 2,4. Підрядна організація розпочала роботи із зняття шару землі на футбольному полі.

Стадіон ДЮСШ ввели в роботу в 1968 році. Через значний термін експлуатації та відсутність капітальних ремонтів матеріально-технічна база стадіону застаріла і не відповідає сучасним вимогам. Після реалізації проєкту тут мають створити комфортні умови для занять спортом, покращити спортивну інфраструктуру. Також проєкт надасть можливість проходити фізичну реабілітацію людям із вадами здоров’я, особам з інвалідністю та іншим маломобільним групам населення.

Читайте також: На стадіоні ДЮСШ проводять масові безкоштовні тренування з “Dance Fitness”

Фото: Микола Строкань