Шляховики завершують облаштування проїзної частини вулиці Незалежності

Шляховики розпочали облаштування фінального шару асфальтного покриття на вулиці Незалежності в місті Золотоноша. Погодні умови дещо відтермінували початок робіт, але, незважаючи ні на що, завершити ремонт даної ділянки шляховики планують до кінця сьогоднішнього дня. Про це повідомив начальник управління житлово-комунального господарства Олександр Флоренко на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, на вулиці Шевченка, між пам’ятним знаком «Танк» та «Еко-Маркетом» комунальні служби встановили декілька лавок, аби містянам було комфортніше відпочивати. Як відомо, ще на початку червня на цьому пагорбі, обабіч бетонних східців зварювальники встановили металеві поручні задля зручного користування бетонним підйомом, заасфальтували прилеглу територію та встановили парканчики.

Інсталяції лавочок передувало всебічне дослідження. Серед головних факторів – прогнозований попит, зручність розміщення та привабливість краєвиду. За словами Олександра Флоренка, перший день використання лавок містянами показав, що ці ділянки вибрані досить влучно. І особливим попитом вони будуть користуватися молоддю у вечірній час.

Встановленням та облаштуванням займалася комунальна служба з благоустрою ПП «Базис Плюс». Зовсім скоро біля лавок будуть поставлять нові смітники. Усе це – за кошт міського бюджету.