Золотоніські лісівники продовжують розвивати рекреаційні зони [ФОТО]

Створення комфортних та безпечних умов для відпочинку в лісі – одне із важливих завдань Золотоніського  держлісгоспу. Саме для цього лісівники зводять рекреаційні пункти, де подорожні можуть зупинитися, перепочити, насолодитися свіжим лісовим повітрям, перекусити. Про це повідомляє Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства.

У Золотоніському лісгоспі налічується 10 таких пунктів відпочинку. Вони просто, але водночас дуже продумано облаштовані – мають дерев’яні столи під накриттям, лави, місця для багаття та для сміття, дитячі ігрові зони. Однак і таке  «нехитре» господарство потребує постійного догляду.

Щороку золотоніські лісівники проводять реконструкцію рекреаційних пунктів: ремонтують фарбують, оновлюють конструкції та аншлаги. Крім того, вивчають потреби громадськості та створюють й нові зони відпочинку в найбільш відвідуваних лісових місцинах.

Читайте також: Екологічна стежка поблизу Коробівки з’явилась на GoogleMaps

– Наші рекреаційні пункти традиційно користуються популярністю. Ми зацікавлені створити всі умови для відпочинку відвідувачів, щоб максимально захистити ліс від загорянь. Саме тому облаштовуємо місця для багаття, мангали, смітники, цим самим контролюємо перебування громадян у лісі», – зазначив директор ДП «Золотоніське лісове господарство» Микола Бас.

Читайте також: Золотонісці за допомогою смартфона можуть перевірити, чи законно рубають ліс [ВІДЕО]