Тривають нічні рейди щодо дотримання громадського порядку [ФОТО]

У Золотоноші відновили вечірні перевірки, щоб більше дізнатися, як підлітки проводять вільний час після послаблення карантину. Видання Золотоноша.City інформує, що якщо охарактеризувати побачене в цілому, то враження не досить приємні. Те, що потрапило у полі зору рейдової групи, трохи засмутило, бо у вечірній час молодь шукає собі розваги з пляшкою пива і сигаретою.

До проведення профілактичного заходу долучилися працівники служб, представники освіти та поліції: головний спеціаліст служби у справах дітей, молоді та спорту Світлана Радченко, провідний спеціаліст відділу освіти Аліна Кучерява, заввідділенням соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Золотоніського міського центру соціальної допомоги Зоя Жук, заступник начальника сектору превенції відділу поліції Анна Шульга, старший інспектор та інспектор цього сектору Олександр Гуліч і Юлія Шквара та дільничний інспектор відділу поліції Вадим Гусак. У ході рейду зверталася увага на час перебування неповнолітніх на вулицях у вечірній час без супроводу батьків, на виявлення фактів незаконного продажу, розпивання спиртних напоїв підлітками та куріння у громадських місцях.

Першими, хто попався ввечері 10 липня на «гарячому», була компанія з Нової Дмитрівки. Хлопці вирішили відпочити у Золотоноші і вибрали для розпивання пива незвичне місце – якраз біля міськрайонного суду. Але це ще не все, бо втягнули у свою компанію неповнолітнього. Поліція на порушників склала два протоколи за розпивання спиртних напоїв у громадському місці та втягнення у це неповнолітнього. Ще з однією групою молодиків, які зібралися біля маркету «АТБ», представники поліції провели бесіду.

Зацікавив перевіряльників веселий гурт відпочивальників на міському стадіоні. Але тут всі були дорослі. Після зауваження поліції щодо розпивання алкоголю у громадських місцях та дотримання порядку молоді люди відразу зібралися і пішли зі стадіону.

Далі учасники рейду попрямували до піцерії «Viva». Тут поспілкувалися з адміністрацією і перевірили дотримання карантинних вимог. Внизу, на танцювальному майданчику, було небагато відвідувачів, тож порушень не виявили. Наступним об’єктом став Меморіальний парк. Багато молоді облюбували саме це місце для свого відпочинку. На лавочках золотоніська юнь полюбляє розпивати алкогольні напої, не обходиться і без сигарет.

Тут також застали неповнолітніх порушників. Цього разу ними виявилися місцеві школярки. Дівчатка добряче випили пива, бо на запитання службовців відповідали нечітко, губилися у своїх поясненнях. І дуже просили не телефонувати батькам. З ними представники служб та поліції провели роз’яснювально-профілактичну бесіду щодо шкідливості алкоголю у підлітковому віці та про відповідальність за порушення законодавства.

Загалом рейд показав, що у місті існує проблема з підлітковим дозвіллям. Чимало юнаків та дівчат свій вільний час проводять у компаніях, розпиваючи слабоалкогольні напої, додаючи для гостроти відчуттів ще й сигарети. Наскільки ефективними будуть такі рейди – покаже час.