Золотоніські школярі склали ЗНО з історії України [ФОТО]

В Україні продовжується основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року. У четвер, 9 липня, відбулося тестуванням з історії України. ЗНО проходило на базі трьох опорних пунктів: ЗОШ №3, Золотоніської гімназії та Золотоніського фахового коледжу ветеринарної медицини. Тестування розпочалося об 11 годині. Вхід тривав до 10.50. У кожному із закладів організатори проводили температурний скринінг, залучили по два медичних працівники, одну особу в ролі внутрішньої охорони, та ще одного працівник від Золотоніського відділу поліції. Загалом на трьох пунктах було зареєстровано 753 охочих скласти ЗНО, фактично з’явилося 546 осіб.

Про це повідомляють у прес-центрі міської ради. 

Як інформує завідувачка методичного кабінету Золотоніського міського відділу освіти Наталія Строкань, явка охочих скласти тестування була значно нижчою від попередніх. Це зумовлено тим, що всі випускники 2019/2020 років, згідно із ухваленим законом з огляду на пандемію коронавірусу, отримають атестати без складання Державної підсумкової атестації. Якщо хтось із них планує вступати до університету – складає зовнішнє незалежне оцінювання. Якщо оцінка за ЗНО вища за ту, яка стоїть в атестаті, – її можна змінити.

Загалом на трьох пунктах тестування було залучили 128 педагогів для контролю за дотриманням всіх норм та вимог МОЗ, МОН та Держпродспоживслужби.

Місця для проведення ЗНО відповідали всім заявленим вимогам. Пункти тестування забезпечені антисептиками, дезінфекторами, а кожен учасник та персонал на пунктах тестування отримували по 2 одноразові маски. Тест зовнішнього незалежного оцінювання з історії України складався із завдань чотирьох форм. Загальна кількість завдань тесту з історії України – 60, на виконання яких учасникам буде відведено 150 хвилин. Результат виконання завдань №1-30 («Історія України ХХ – початку ХХІ століття») за вибором випускника може бути зарахований, як державна підсумкова атестація з історії України.

Результат виконання завдань всього тесту буде використовуватися під час прийому до вишів України. Максимальна кількість тестових балів, яку може отримати учасник ЗНО з історії України, правильно виконавши всі завдання №1-30, що будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація, дорівнює 47 балам. Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи – 94 бали.

Наступне ЗНО відбудеться 13 липня – з біології, на базі ЗОШ №3 та ЗОШ №6; 15 липня – з географії, у ЗОШ № 3 та Коледжі ветеринарної медицини.