У Золотоноші продовжують демонтаж білбордів

У березні цього року депутати Золотоніської міської ради ухвалили рішення про заборону розміщення великогабаритних рекламних щитів на території міста. Приводом для такої ухвали стало кілька причин: естетичний вигляд та загроза під час штормових поривів вітру. Фахівці непокояться щодо безпечності цих конструкцій для людей. Як свідчить практика, не всі власники рекламних білбордів переймаються станом металевих опор. Їх також не турбує процес експлуатації та своєчасне оновлення інформації на рекламних носіях. Про це інформують у прес-центрі міськвиконкому. 

За словами начальника управління архітектури, регулювання забудови та земельних відносин Ігоря Весніна, нині на території Золотоноші розміщено дев’ять габаритних щитів на вулицях Шевченка, Новоселівська, Обухова, Благовіщенська та Черкаська. Поставившись з розумінням до волі громади, більшість власників рекламних щитів погодилися на комплекс заходів. Вони передбачають транспортування конструкцій у місце їхнього подальшого зберігання чи утилізації.

У місті було вже демонтовано два подібних об’єкти, ще три очікують на свою чергу в ніч з 13 на 14 липня. У зв’язку з ускладненим транзитним трафіком та безпекою перехожих, демонтаж великогабаритних об’єктів вирішили провести саме в нічний час. Ще два об’єкти демонтують опісля закінчення терміну дії договору – упродовж кількох місяців. Лише один із підприємців не мав бажання дослухатися до волі громади та вирішив оскаржити своє бачення у судовому порядку. Та власнику великогабаритного об’єкта відмовили в судових тяжбах, згідно із цим рішенням він повинен його демонтувати.

Прибрати зовнішню рекламу підприємці мають самостійно. Якщо вони відмовляться – конструкції демонтує міська служба з благоустрою.

Читайте також: Асфальтують дороги та садять квіти: комунальники облагороджують Золотоношу [ФОТО]