Колектив Будинку культури презентував музичний кліп до Свята Купала [ВІДЕО]

В умовах карантинних заходів колектив Золотоніського міського будинку культури продовжує насичувати онлайн-дозвілля містян. Цього разу митці створили відеокліп присвячений чарівній і загадковій традиції нашого народу – святу Івана Купала. В умовах карантину артисти МБК не полишають свого покликання призвичаювати глядача до народних традицій, тому запрошують всіх поринути у свято кохання, сонця, води та природи.

Автор ідеї цього витвору, сценарист та режисер – Вікторія Долгушина. Головні ролі виконали Ірина Темченко та Ігор Соколенко. Фоновий трек, як і завжди, оригінальний: його виконали місцеві майстри вокалу Вікторія Костогриз, Вікторія Бузинська, Ірина Темченко, Світлана Шейченко, Маргарита Лазарєва, Світлана Величко, Віта Лелека та Вікторія Долгушина. 

Запис та зведення музичної композиції здійснив Ігор Соколенко, у ролі хормейстера виступив Станіслав Іванилюк. Операторська робота – справа рук Ігоря Соколенка, Євгена Гонзи та Артема Верчика, монтаж –  Ігор Соколенко та Вікторія Долгушина.

Кліп створений за підтримки міського голови Віталія Войцехівського, заступника міського голови Мар’яни Ніщенко та виконавчого комітету Золотоніської міської ради. Окремо автори дякують за технічну та матеріальну допомогу Міському будинку культури, Молодіжному клубу журналістики, Золотоніській дитячій музичній школі, Управлінню житлово-комунального господарства, Станіславу Щербатюку, Віті Лелеці, Євгену Гонзі, Оксані Черв’яковій, Віталію Омельчику та Максиму Антиповичу.

Читайте також: Золотоніські митці презентували кліп до Дня Конституції [ВІДЕО]