Віталій Собко » Заздрість, ненависть, чи якісь психічні відхилення?

Вчора на базі нашої Громадської Організації “Табір Максимум” невідомий(мі) спробував підпалити скалодром та пошкодив намет для зустрічей. Завдяки цілодобовому патрулюванню території, чергові змогли швидко виявити шкоду та зупинити розгоряння. Дякуємо працівникам поліції м. Золотоноша, які просто миттєво прибули на виклик!

Заздрість, ненависть, чи якісь психічні відхилення? Складно зрозуміти наміри людини, яка це скоїла. Просто напакостили і втекли. Ми з свого боку можемо тільки пробачити та віддати все в руки Божі, а також збільшити кількість охорони .

За останні чотири роки наш “Максимум” став найпопулярніши місцем відпочинку для багатьох дітей та родин з центральної України і дійсно перетворився на візитівку рідної Золотоноші. Просто в голові не вкладається, як комусь в голову приходять думки нищити те, що такими титанічними зусиллями будувалося всі ці роки в такий складний для нашої країни час.

Вчорашній випадок – це стимул і підтвердження того, що ми з командою займаємося правильною справою. Ми вкладаємо в наступне покоління, яке, як я сподіваюся, буде відчувати себе “власниками” своєї країни, свого міста і речей довкола, буде цінувати не лише матеріальне, а й житиме застосовуючи правильні духовні орієнтири. Дуже хочеться, щоб пошвидше пройшов час “орендарів” які тільки споживають, жаліються, вимагають і чекають, що хтось зробить щось за них.

Щиро вдячний керівництву Золотоноші та всім друзям, які телефонували і пропонували свою допомогу. В нас все добре! З вашою допомогою, все буде тільки краще!

Окрема подяка Активна Країна та Denis Kurta за якісний об’єкт, який успішно пройшов своє перше випробування вогнем .


Віталій Собко
,
директор ГО “Табір Максимум”