Золотоніські випускники склали перше пробне ЗНО

15 червня відбулося перше пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури. Базою для його проведення раніше визначили золотоніську загальноосвітню школа №3. Для виконання рекомендацій щодо безпечного проведення тестування за кошти міського бюджету придбали безконтактні термометри, засоби індивідуального захисту та дезінфекції. Попередньо комісія у складі завідуючої методичним кабінетом відділу освіти Наталією Строкань, представників Лабораторного центру та Держпродспоживслужби здійснила інспекцію пункту тестування на наявність виконання вимог за спеціальним “чеклістом”.

Про це інформують у прес-центрі міської ради. 

За два дні до запланованого пробного ЗНО Кабмін скасував його проведення. Натомість школярам запропонували спробувати свої сили онлайн. Учасникам пробного зовнішнього незалежного оцінювання повернуть кошти через неможливість проведення пробного ЗНО у закладах освіти. Скасування ж пробного ЗНО стало повною несподіванкою для Українського центру оцінювання якості освіти, освітян, батьків та молоді, яка вирішила випробувати свої сили, щоб підготуватися до основного етапу ЗНО.

У Золотоноші на тестування попередньо зареєструвалися 302 дітей. У день проведення, щоб отримати свої тест-зошити та бланки, до школи №3 прибули 280 школярів.

Організатори дотримались усіх карантинних вимог: відстань між учасниками (визначена червоними лініями), медпрацівник на порозі навчального закладу, котрий перевіряв температуру, наявність масок, антисептиків, дезінфекція приміщення, організована утилізація використаних масок, правильна організація черги із дистанцією. Наступний етап пробного ЗНО триває сьогодні.