У центрі Золотоноші встановили масштабну квіткову композицію [ФОТО]

На зеленій зоні вулиці Шевченка розквітнув біло-рожевий букет з петуній. Металеву конструкцію оживили квітникарки приватного підприємства «Базис плюс», котре опікується благоустроєм міста. У спеціально зварені кільця вони встановили вазони з розлогими квітучими рослинами. Про це повідомляє видання Золотоноша.City. 

Тим часом обабіч бетонних східців зварювальники встановили металеві поручні, щоби перехожим було зручніше користуватися бетонним підйомом.

Напередодні ж Зелених свят комунальники оновили місця відпочинку у Меморіальному парку – лавочки на великому колі. Для цього спеціалісти підприємства «Базис плюс» заготовили, простругали, відшліфували і пофарбували кілька десятків дерев’яних брусків. Роботу чоловіків відразу ж оцінили відпочивальники, яких відчутно побільшало особливо у надвечірні години.

У парку Шевченка встановлюють новий дитячий майданчик, якого з великим нетерпінням чекають золотоніські малюки та їхні матусі. Одна з його частин – яскрава гірка – уже красується посеред відпочинкової зони.