На об’їзній дорозі зводять новий міст [ФОТО]

На автомобільній дорозі державного значення Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь у Золотоніському районі продовжуються роботи з реконструкції шляхопроводу через залізничну колію та підходів до нього. Наразі підрядна організація здійснює роботи із демонтажу старої конструкції шляхопроводу. Про це інформує Служба автомобільних доріг у Черкаській області.

На замовлення САП підрядник виконує комплекс робіт, який доведе технічні параметри шляхопроводу до сучасних стандартів. Його ремонт здійснюється у рамках проведення реконструкції обходу міста Золотоноша. Шляхопровід через залізничну колію зведений у 1974 році. В результаті довготривалої експлуатації (більше 46-ти років), негативного впливу кліматичних умов, збільшення інтенсивності руху автомобільного транспорту (зокрема великовагового – більше 40 тонн) сталося руйнування балок прогонових будов, деформаційних швів та асфальтобетонного покриття.

Під час реконструкції мають розібрати стару конструкцію мосту, влаштують нові опори шляхопроводу, прогонові споруди, монолітні плити проїзної частини. Також розширять дорогу, інсталюють водовідведення, нове бар’єрне та перильне огородження, нові шари асфальтобетонного покриття на шляхопроводі та на підходах до нього, встановлять нові дорожні знаки. Роботи з реконструкції шляхопроводу завершаться цього року.