У Золотоноші частково відновили рух автобусів на Черкаси

22 травня золотонісці позитивно відчули перший день послаблення карантину в Україні, бо вперше за останні більш ніж два місяці побачили на міських вулицях автобус №306 «Черкаси-Золотоноша». Видання Золотоноша.City ніформує, що хоча транспортних засобів на маршруті поки що три, але охочих потрапити до обласного центру вже чимало. І це навіть незважаючи на те, що доводиться чекати цілу годину.

Через припинення курсування міжміського транспорту у зв’язку з карантином проблема дістатися на роботу виникла насамперед у тих, хто працював у Черкасах. Їздити до обласного центру автомобілем, власним чи попутним – значно дорожче від громадського транспорту.

У цей день на зупинці автостанції, що у центрі Золотоноші, навпроти Торгового центру, було не дуже людно. Мабуть, мало кому відомо про відновлення маршруту. Та і сама квиткова каса зачинена, щоб можна було щось дізнатися про графік руху автобусів.

Водій черкаської маршрутки виявився неговірким. Хто ухвалював рішення про відновлення маршруту – не знає: «Мені керівництво сказало виходити на роботу, я й вийшов. Я працюю у ПП «Еліт-транс». Сьогодні у рейс вийшло 2 наших два автобуси і ще один черкаський», – розповів похапцем, беручи гроші за проїзд у пасажирів. Показав і невеличку пляшечку з антисептиком. Водій працює у захисній масці, як і пасажири, що сиділи у салоні автобуса. Хочеться вірити, що і надалі всі дотримуватимуться карантинних вимог перевезення, адже на повне відновлення маршруту «Золотоноша-Черкаси» чекають тисячі містян та жителів Золотоніського району.

Нагадаємо, що уряд ухвалив рішення про відновлення 22 травня регулярних та нерегулярних пасажирських перевезень автомобільним транспортом у міському, приміському, міжміському внутрішньообласному та міжнародному сполученні за умови перевезення пасажирів у межах кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб.

Графік руху приміського автобусу №306 за маршрутом «Золотоноша-Черкаси» ПП «Еліт Транс»:

Із Черкас: Із Золотоноші:
6.15 7.35
7.15 8.25
8.55 10.10
10.35 11.50
11.25 12.40
13.55 15.10
15.35 16.50
17.20 18.40