У Золотоноші послаблять карантинні обмеження

Із 18 травня 2020 року у Золотоноші дозволять торгівлю продовольчими та непродовольчими товарами на території КП «Міський ринок» в усі дні тижня, крім суботи та неділі. Про це йдеться у оприлюдненому щойно на офіційному сайті міської ради рішенні Виконавчого комітету №129.

Згідно із текстом документа, керівникам підприємств, установ, організацій, власникам закладів, які здійснюють дозволені види діяльності, що передбачають приймання відвідувачів в офісних приміщеннях, торгівлі продовольчими (окрім ринків) та непродовольчими товарами, громадського харчування, перукарень, салонів краси незалежно від форми власності, слід забезпечити здійснення протиепідемічних заходів, затверджених постановами Головного державного санітарного лікаря України.

Контроль за дотриманням санітарних, протипожежних вимог суб’єктами господарювання , що здійснюють торгівлю на ринку,  покладається на адміністрацію ринку. Проте й згаданих вище керівників попереджають про персональну відповідальність за невиконання цього рішення згідно з чинним законодавством України.

Золотоніському ж відділу поліції і районному управлінню Дерджпродспоживслужби доручили забезпечити контроль за дотриманням відповідних санітарних та протиепідемічних заходів, недопущення стихійної торгівлі. Окрім того, вони мають здійснити перевірки закладів щодо дотримання вимог Постанов Головного державного санітарного лікаря України, санітарного законодавства. За їхніми результатами слід вживати відповідні заходи щодо усунення виявлених порушень.

Із текстом документа можна ознайомитись на офіційному сайті міста – http://zolo.gov.ua/poslablennya-karanty-nny-h-obmezhen-u-zolotonoshi/